Sériu prípravných zápasov odštartujeme v Humennom

  • 21.06.2024
  • Vytlačiť

Úvodný duel prípravy je na programe v sobotu 22. júna o 10.30 hod. Tréner Gergely Geri plánuje dať príležitosť všetkým hráčom.


Prvú hernú previerku v rámci letnej prípravy absolvujú žlto-modrí v sobotu 22. júna o 10.30 hod. v Humennom na tamojšom hlavnom ihrisku. Kým Košičania, ktorí sú od pondelka v plnej záťaži, sa predstavia v zápase počas tohto leta premiérovo, humenskí druholigisti už majú za sebou duel v Ružomberku, kde prehrali 0:4.

Tréner košického FC Gergely Geri na margo doterajšieho priebehu prípravy povedal: „trénujeme každý deň dvojfázovo, za sebou už máme deväť tréningových jednotiek. Kombinujeme kondičné tréningy s posilňovňou, ale venovali sme sa aj herným záležitostiam. Na to nám poslúži práve zápas v Humennom. Tam plánujeme rovnako zaťažiť všetkých hráčov a priestor dostane určite každý. Tých, ktorí nie sú úplne v poriadku, pošetríme, ale rád by som videl v akcii čo najviac hráčov,“ doplnil Gergely Geri, ktorého trénerským náprotivkom bude v Humennom jeho niekdajší tréner Jozef Škrlík.  

FOTO: Šimon PAVLIŠIN


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI