PREDAJ PERMANENTIEK

POSILNITE TÁBOR PERMANENTKÁROV!

Majitelia permanentiek sú dôležitým zdrojom stability nášho klubu. Puto, ktoré nás spája počas celej sezóny, nás robí výnimočnými. Spolu sme silní a vaša vernosť je základným kľúčom k nášmu spoločnému fungovaniu. Ukážte, že fanúšikovia FC Košice sú tí najoddanejší a najvernejší! Stáli ste pri nás v našej prvej sezóne v Niké lige a boli ste nám po celý čas veľkou oporou. S permanentkou sa môžete dostať čo najbližšie ku klubu a využívať rôzne výhody. Pokračujme v budovaní silnej a súdržnej žlto-modrej rodiny, pretože aj naďalej platí Všetci Spolu Silnejší!!!

ONLINE PERMANENTKU ZAKÚPITE TU

CENY PERMANENTIEK

Dospelý, dieťa, senior (od 65 rokov), prípadne VIP BUSINESS alebo CLASSIC category? Košická futbalová aréna sa dočkala otvorenia v plnom profile a preto sme pristúpili k novému usporiadaniu VIP sektorov. V našej ponuke si každý nájde to svoje! Príďte na 16 domácich ligových zápasov za cenu 13 ligových stretnutí! V cene permanentky máte navyše garantovaný vstup na domáce súboje Slovnaft cup-u a priateľské stretnutia. Pozor, pri včasnom zakúpení permanentky alebo jej predĺžení - získavate aj bonus vo forme voľného vstupu na prestížny zápas FC Košice - AS Rím (viac informácii nájdete na našom webe).

CENY VSTUPENIEK S PERMANENTKOU A BEZ PERMANENTKY 

* v porovnaní nie sú započítané zápasy Niké ligy I.kategórie ( Slovan, DAC a Spartak Trnava ), prípadné zápasy Slovnaft cup-u , priateľské zápasy a bonusový zápas s AS Rím.

CENY PERMANENTIEK PRE VERNÝCH

CENY VSTUPENIEK S PERMANENTKOU A BEZ PERMANENTKY PRE VERNÝCH

* v porovnaní nie sú započítané zápasy Niké ligy I.kategórie ( Slovan, DAC a Spartak Trnava ), prípadné zápasy Slovnaft cup-u , priateľské zápasy a bonusový zápas s AS Rím.

ONLINE ZAKÚPITE PERMANENTKU TU

REGISTRUJ SA A VYHRAJ!

Registrácia cez https://eshop.fckosice.sk/-registracia urýchľuje proces nákupu a po zaregistrovaní bude každý fanúšik s permanentkou zaradený do súťaže o výhry, v rámci ktorej náš klub venuje trom šťastným majiteľom permanentky dres mužstva FC Košice podpísaný hráčmi. Zároveň po registrácii bude aktivovaná zľava 10% pri nákupe.Žrebovanie sa uskutoční po uplynutí doby nákupu permanentiek.


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pokladňa na KFA bude otvorená od 15.7. , každý pracovný deň od 16:00 do 18:00. Vtedy bude možné zakúpiť si permanentku priamo na mieste.

Platba bude možná len v hotovosti. Zároveň si tu budete môcť vymeniť voucher za permanentklu.

Môžete si predĺžiť len permanentku, ktorú ste mali zakúpenú v sezóne 2023/24. Iný typ permanentky si môžete zakúpiť tiež, avšak len za plnú sumu.

Nie.  Vzhľadom k prechodu k novej ticketingovej spoločnosti. Po nákupe novej permanentky v predpredaji a uplatnení vernostnej zľavy, Vám bude zaslaný voucher. Voucher je potrebné vymeniť za novú permanentku v pokladni štadióna KFA.

Áno. Ak však chcete stihnúť bonusový zápas proti AS Rím, je potrebné si predĺžiť si permanentku do 30.6.2024. To znamená predĺžiť si permanentku onilne. Po tomto termíne už bonus nebude platný.

Počas prvej fázy online predaja, v takzvanom prednákupnom období, si môžete zakúpiť permanentku platnú na novú sezónu, ak na online rozhraní nákupu zadáte šesťmiestne identifikačné číslo minuloročnej permanentky, ktoré nájdete na jej zadnej strane. To Vám garantuje, že systém pre Vás automaticky rezervuje miesto, na ktorom ste sedeli v predchádzajúcej sezóne a zároveň Vám aktivuje vernostnú zľavu.

Bohužiaľ, v tomto prípade Vám nevieme garantovať vaše miesto z minulej sezóny a neviete si už uplatniť ani vernostnú zľavu.

Permanentku si môžete zakúpiť online , alebo v pokladni vo vybrané dni počas otváracích hodín.

Pokladne budú otvorené od 15.7. počas pracovných dní od 16:00 do 18:00.

Momentálne nie, platba je možná len v hotovosti.

Toto je možné iba v pokladni štadióna KFA. Zmena miesta cez online je možná avšak bez nároku na uplatnenie vernostnej zľavy. Zmeniť miesto je možné len dovtedy, kým nie je rezervované, respektíve obsadené, teda iba na voľné miesto.

V prípade online nákupu je potrebné doručenie prostredníctvom pošty za poplatok, alebo využitie možností osobného prevzatia. Druhé spomenuté je možné v pokladni KFA, predložením potvrdzovacieho poukazu (voucheru) o nákupe permanentky. Ten ste dostali v emaili ako odpoveď na Vašu žiadosť o permanentku.

V protihodnote 10,00€  Vám v pokladni vystavíme novú.

Zľavnenú permanentku si viete zakúpiť online, najprv si vyberiete konkrétne miesto, po pridaní do nákupného košíka vyplníte všetky potrebné a požadované údaje a následne si v ďalšom kroku vyberiete zľavu ( nachádza sa pod miestom ktoré ste vybrali- tlačidlo VYUŽIŤ ZĽAVU ).

Pri nákupe zľavnenej permanentky je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci oprávnenosť zľavy. V pokladni pri výmene voucheru ho budeme vyžadovať.Uznávame tieto doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, preukaz pre zdravotnej ťažko postihnutého (ZŤP). Nákup zľavnenej permanentky je možný len v pokladni štadióna KFA.

Toto je možné iba v pokladni KFA. Zmeniť typ permanentky pri online nákupe nie je možné.
Áno. V tomto prípade je však potrebné poskytnúť údaje nového žiadateľa. A ak sa typ permanentky nezhoduje s pôvodným, je potrebné to zmeniť.
Nie, pretože pri kúpe permanentky žiadateľ poskytne svoje údaje, je to jednorazový úkon.
Podľa zákona o športových podujatiach, návšteva rizikových zápasov bude v budúcnosti viazaná na registráciu. To znamená, že v rizikových zápasoch bude môcť permanentku použiť iba ten, na meno ktorého bola vystavená.

Keďže permanentka Vás v KFA Aréne oprávňuje na vstup, za každých okolností je potrebné, aby ste ju mali na zápase so sebou. Žiadame Vás, aby ste v tomto prípade využili možnosť doručenia prostredníctvom pošty!

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI