Predaj permanentiek

Predaj bol ukončený.

CENY PERMANENTIEK

Dospelý, dieťa, senior, prípadne VIP Silver alebo VIP Gold? V našej ponuke si každý nájde to svoje! Príďte na 16 domácich ligových zápasov za cenu 13 ligových zápasov! 

CENY VSTUPENIEK S PERMANENTKOU A BEZ PERMANENTKY

REGISTRUJ SA A VYHRAJ!

Registrácia cez https://eshop.fckosice.sk/-registracia urýchľuje proces nákupu a po zaregistrovaní bude každý fanúšik s permanentkou zaradený do súťaže o výhry, v rámci ktorej náš klub venuje trom šťastným majiteľom permanentky dres mužstva FC Košice podpísaný hráčmi. Zároveň po registrácii bude aktivovaná zľava 10% pri nákupe.Žrebovanie sa uskutoční po uplynutí doby nákupu permanentiek.


Často kladené otázky

Môžete si predĺžiť len permanentku, ktorú ste mali zakúpenú v sezóne 2022/23. Iný typ permanentky si môžete zakúpiť tiež, avšak len za plnú sumu.

Áno. Po nákupe novej permanentky v predpredaji a uplatnení vernostnej zľavy, Vám bude platiť naďalej permanentka z minulej sezóny na základe QR kódu.
Nie je potrebné si ju vymeniť.
Áno. 

Počas prvej fázy online predaja, v takzvanom prednákupnom období, si môžete zakúpiť permanentku platnú na novú sezónu, ak na online rozhraní nákupu zadáte šesťmiestne identifikačné číslo minuloročnej permanentky, ktoré nájdete na jej zadnej strane. To Vám garantuje, že systém pre Vás automaticky rezervuje miesto, na ktorom ste sedeli v predchádzajúcej sezóne a zároveň Vám aktivuje vernostnú zľavu.

Bohužiaľ, v tomto prípade Vám nevieme garantovať vaše miesto z minulej sezóny a neviete si už uplatniť ani vernostnú zľavu.

Permanentku si môžete zakúpiť online , alebo v pokladni vo vybrané dni počas otváracích hodín.

Momentálne nie, platba je možná len v hotovosti.

Toto je možné iba v pokladni štadióna KFA. Zmena miesta cez online je možná avšak bez nároku na uplatnenie vernostnej zľavy. Zmeniť miesto je možné len dovtedy, kým nie je rezervované, respektíve obsadené, teda iba na voľné miesto.

V prípade online nákupu je potrebné doručenie prostredníctvom pošty za poplatok, alebo využitie možností osobného prevzatia. Druhé spomenuté je možné v pokladni KFA, predložením potvrdzovacieho poukazu (voucheru) o nákupe permanentky. Ten ste dostali v emaili ako odpoveď na Vašu žiadosť o permanentku.

V protihodnote 10,00€  Vám v pokladni vystavíme novú.

Pri nákupe zľavnenej permanentky je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci oprávnenosť zľavy. Uznávame tieto doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, preukaz pre zdravotnej ťažko postihnutého (ZŤP). Nákup zľavnenej permanentky je možný len v pokladni štadióna KFA.

Toto je možné iba v pokladni KFA. Zmeniť typ permanentky pri online nákupe nie je možné.
Áno. V tomto prípade je však potrebné poskytnúť údaje nového žiadateľa. A ak sa typ permanentky nezhoduje s pôvodným, je potrebné to zmeniť.
Nie, pretože pri kúpe permanentky žiadateľ poskytne svoje údaje, je to jednorazový úkon.
Podľa zákona o športových podujatiach, návšteva rizikových zápasov bude v budúcnosti viazaná na registráciu. To znamená, že v rizikových zápasoch bude môcť permanentku použiť iba ten, na meno ktorého bola vystavená.

Keďže permanentka Vás v KFA Aréne oprávňuje na vstup, za každých okolností je potrebné, aby ste ju mali na zápase so sebou. Žiadame Vás, aby ste v tomto prípade využili možnosť doručenia prostredníctvom pošty!

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI