ONLINE PREDAJ VSTUPENIEK

Elektronicky predaj prostredníctvom siete MaxiTicket. 


 VSTUPENKY ZAKÚPITE ONLINE TU


Fyzicky si vstupenky môžete zakúpiť v deň zápasu v klubovej pokladni (od Merkury Marketu) pred Košickou futbalovou arénou 2 hodiny pred začiatkom zápasu, bez možnosti výberu konkrétneho sektoru a sedadla. Na pokladni nie je možná platba kartou!

CENY VSTUPENIEK NA SEZÓNU 2024/2025:

ZÁPASY I. KATEGÓRIE  ( ŠK SLOVAN Bratislava , SPARTAK Trnava , DAC Dunajská Streda ) :

SEKTORY C1 , C2, C3, C4, C5, C6 - 15,00€

SEKTORY B1 , B2, B3, B4  - 15,00€

SEKTORY D3 , D4  - 15,00€

SEKTORY AB , AD , BC  - 15,00€

SEKTORY C2+ , C3+, C4+ - 18,00€

SEKTOR AL ( CLASSIC )  - 35,00€

SEKTOR VIP ( BUSINESS )  - 80,00€

ZÁPASY II. KATEGÓRIE  :

SEKTORY   C1, C6 -   8,00€ / Online      10,00€ / pokladňa,

                    C3, C4 - 12,00€ / Online      14,00€ / pokladňa,

                    C2, C5 - 10,00€ / Online      12,00€ / pokladňa,

                          BC  -   8,00€ / Online      10,00€ / pokladňa,

                          B3  -   8,00€ / Online      10,00€ / pokladňa,

SEKTORY  C2+ , C3+, C4+ - 14,00€ / Online   16,00€ / pokladňa,

SEKTOR AL ( CLASSIC )  - 20,00€ / Online   25,00€ / pokladňa,

SEKTOR VIP ( BUSINESS )  - 65,00€ / Online   70,00€ / pokladňa.

ZĽAVNENÉ VSTUPENKY :

- ZŤP - 50%

- ZŤP, vozíčkari: obmedzený počet.

- dieťa do 6 rokov bez nároku na miesto zdarma,

- deti do 15 rokov - 50%

- Študenti ( ISIC ) - 50%.

Možné zakúpiť len v pokladni štadióna po predložení potrebných dokladov resp. preukázaní totožnosti.

POZNÁMKA:

Predaj do sektora hostí (D1) je možný výhradne cez hosťujúci klub.

Predaj do sektora AP nie je možný.

ZŤP-S je zahrnutý v ZŤP vstupenke ( vozíčkári ).

Zakúpením vstupeniek do bezdymového sektora C6 beriete na vedomie, že v tomto sektore je povolené užívanie bezdymových produktov a vstup je umožnený osobám starším ako 18 rokov.


ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Pokladňa na KFA bude otvorená od 15.7. , každý pracovný deň od 16:00 do 18:00. Vtedy bude možné zakúpiť si permanentku priamo na mieste.

Platba bude možná len v hotovosti. Zároveň si tu budete môcť vymeniť voucher za permanentklu.

Môžete si predĺžiť len permanentku, ktorú ste mali zakúpenú v sezóne 2023/24. Iný typ permanentky si môžete zakúpiť tiež, avšak len za plnú sumu.

Nie.  Vzhľadom k prechodu k novej ticketingovej spoločnosti. Po nákupe novej permanentky v predpredaji a uplatnení vernostnej zľavy, Vám bude zaslaný voucher. Voucher je potrebné vymeniť za novú permanentku v pokladni štadióna KFA.

Áno. Ak však chcete stihnúť bonusový zápas proti AS Rím, je potrebné si predĺžiť si permanentku do 30.6.2024. To znamená predĺžiť si permanentku onilne. Po tomto termíne už bonus nebude platný.

Počas prvej fázy online predaja, v takzvanom prednákupnom období, si môžete zakúpiť permanentku platnú na novú sezónu, ak na online rozhraní nákupu zadáte šesťmiestne identifikačné číslo minuloročnej permanentky, ktoré nájdete na jej zadnej strane. To Vám garantuje, že systém pre Vás automaticky rezervuje miesto, na ktorom ste sedeli v predchádzajúcej sezóne a zároveň Vám aktivuje vernostnú zľavu.

Bohužiaľ, v tomto prípade Vám nevieme garantovať vaše miesto z minulej sezóny a neviete si už uplatniť ani vernostnú zľavu.

Permanentku si môžete zakúpiť online , alebo v pokladni vo vybrané dni počas otváracích hodín.

Pokladne budú otvorené od 15.7. počas pracovných dní od 16:00 do 18:00.

Momentálne nie, platba je možná len v hotovosti.

Toto je možné iba v pokladni štadióna KFA. Zmena miesta cez online je možná avšak bez nároku na uplatnenie vernostnej zľavy. Zmeniť miesto je možné len dovtedy, kým nie je rezervované, respektíve obsadené, teda iba na voľné miesto.

V prípade online nákupu je potrebné doručenie prostredníctvom pošty za poplatok, alebo využitie možností osobného prevzatia. Druhé spomenuté je možné v pokladni KFA, predložením potvrdzovacieho poukazu (voucheru) o nákupe permanentky. Ten ste dostali v emaili ako odpoveď na Vašu žiadosť o permanentku.

V protihodnote 10,00€  Vám v pokladni vystavíme novú.

Zľavnenú permanentku si viete zakúpiť online, najprv si vyberiete konkrétne miesto, po pridaní do nákupného košíka vyplníte všetky potrebné a požadované údaje a následne si v ďalšom kroku vyberiete zľavu ( nachádza sa pod miestom ktoré ste vybrali- tlačidlo VYUŽIŤ ZĽAVU ).

Pri nákupe zľavnenej permanentky je potrebné predložiť doklad potvrdzujúci oprávnenosť zľavy. V pokladni pri výmene voucheru ho budeme vyžadovať.Uznávame tieto doklady: občiansky preukaz, cestovný pas, zdravotný preukaz, rodný list, vodičský preukaz, preukaz pre zdravotnej ťažko postihnutého (ZŤP). Nákup zľavnenej permanentky je možný len v pokladni štadióna KFA.

Toto je možné iba v pokladni KFA. Zmeniť typ permanentky pri online nákupe nie je možné.
Áno. V tomto prípade je však potrebné poskytnúť údaje nového žiadateľa. A ak sa typ permanentky nezhoduje s pôvodným, je potrebné to zmeniť.
Nie, pretože pri kúpe permanentky žiadateľ poskytne svoje údaje, je to jednorazový úkon.
Podľa zákona o športových podujatiach, návšteva rizikových zápasov bude v budúcnosti viazaná na registráciu. To znamená, že v rizikových zápasoch bude môcť permanentku použiť iba ten, na meno ktorého bola vystavená.

Keďže permanentka Vás v KFA Aréne oprávňuje na vstup, za každých okolností je potrebné, aby ste ju mali na zápase so sebou. Žiadame Vás, aby ste v tomto prípade využili možnosť doručenia prostredníctvom pošty!

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI