PREDPREDAJ PERMANENTIEK NA NOVÚ SEZÓNU SPUSTENÝ.

  • 05.06.2023
  • Vytlačiť

Predpredaj permanentiek na novú sezónu spustený. Zakúp si permanentku na sezónu 2023/24 a buď pri tom s nami!

Osemročné čakanie je na konci!! Zaži napätie a vášeň v novej prvoligovej sezóne! Zakúp si svoju permanentku v predpredaji na sezónu 2023/24 a čakajú Ťa zážitky so žlto-modrou rodinou! Všetci spolu na tribúnach, buď pri tom s nami! Vážime si Vašu vernosť a preto si môžete svoje permanentky zakúpiť ako prví.


V uplynulej sezóne sme spoločne prekonali všetky nástrahy a boli sme súčasťou nespočetných chvíľ, o ktorých budeme rozprávať aj našim vnúčatám. Je za nami sezóna plná emócií, v ktorej sme zložili skúšky z vôle, odhodlania a trpezlivosti na jednotku. Nielen mužstvo, ale aj fanúšikovia, ktorých vernosť je našou najväčšou hrdosťou. Za túto vernosť a oddanosť by sme sa chceli poďakovať zľavou pre majiteľov permanentiek.

CENY PERMANENTIEK

Dospelý, dieťa, senior, prípadne VIP Silver alebo VIP Gold? V našej ponuke si každý nájde to svoje! Príďte na 16 domácich ligových zápasov za cenu 13 ligových zápasov! 

V najbližších hodinách všetci držitelia permanentiek zo sezóny 2022/2023 obdržia mail alebo sms s platným odkazom na predĺženie permanentky na novú sezónu 2023/2024 s vernostnou zľavou platnou na miesto, ktoré mali v predchádzajúcej sezóne. Viac informácii nájdete na našej webovej stránke TU. Po uplatnení vernostnej zľavy a zaplatení je vaša permanentka platná aj na nasledujúcu sezónu. Výmena za novú NIE JE nutná. 


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI