Zvoľte si hráča a gól jesene!

  • 20.11.2019
  • Vytlačiť

Milí fanúšikovia FC Košice!

So záverom roka sme si pre Vás pripravili hlasovanie o najlepšieho hráča a najkrajší gól jesene! Touto formou môžete vyjadriť podporu svojmu obľúbencovi z A-mužstva.

Neviete sa rozhodnúť, či si vyberiete muža medzi tromi žrďami, oporu v obrane, spojku v zálohe či ofenzívneho hráča? Potom sme Vám to uľahčili. Hlasovať budete až za 3 hráčov. Tomu z Vášho pohľadu najdôležitejšiemu (najlepšiemu) odovzdáte tri hlasy, ďalšiemu (druhému najlepšiemu) dva a poslednému jeden, čím vznikne trojica, ktorá bola pre Vás najlepšia počas jesennej časti. Všetky odoslané hlasy sa po ukončení hlasovania sčítajú. Víťazom sa stane hráč, ktorý ich bude mať, samozrejme, najviac.

V druhej časti ankety si zvolíte najkrajší gól jesene. Vyberať si môžete z desiatich parádnych kúskov, ako pomôcka bude slúžiť aj zostrih z týchto gólov. Svoj hlas môžete odovzdať len jednému autorovi gólu. Obe hlasovania fungujú ako jeden celok – musíte vyplniť obe časti, aby sa Váš hlas zarátal.

Súťaž prebieha od stredy 20.11.2019 do utorka 3.12.2019.

Účasť v ankete je podmienená uvedením Vášho mena, priezviska, e-mailu a súhlasom so spracovaním osobných údajov a účasťou v súťaži (uverejnené TU). Vopred ďakujeme, že k hlasovaniu pristúpite zodpovedne.

Za účasť v ankete budú traja z Vás odmenení v podobe jednej z nasledujúcich troch cien:

•             podpísaný futbalový dres FC Košice,

•             kartón vína Grand Bari,

•             klubové fanúšikovské predmety – čiapka, šál, podsedák.

Každý hlasujúci navyše dostane po uzavretí hlasovania na svoj e-mail kód na zľavu 10% z celého nákupu do klubového obchodu eshop.fckosice.sk, ktorý môže využiť do 31.01.2020.

Všetky podstatné informácie nájdete aj v samotnom hlasovacom formulári. Hlasovať môžete TU.

Ďakujeme za Váš hlas v ankete a držíme palce v súťaži o vecné ceny.


Výber z nášho e-shopu