Vstup Ondreja Dudu ml. do akcionárskej štruktúry klubu FC Košice

  • 20.09.2022
  • Vytlačiť

Bývalý hráč klubu FC Košice a futbalový reprezentant Slovenska Ondrej Duda, ktorý je momentálne hráčom bundesligového klubu 1.FC Kolín, sa stal novým akcionárom klubu, udialo sa tak na stredajšom valnom zhromaždení.

Dušan Trnka, prezident klubu: „Vstup Ondreja Dudu do akcionárskej štruktúry klubu FC Košice sme prijali s veľkým nadšením, svedčí to o obrovskom lokálpatriotizme a vernosti ku klubu, ktorý stál na začiatku jeho skvelej futbalovej kariéry. Ondrej Duda je vzorom pre našich mladých hráčov v akadémii, ako aj zárukou rozvoja klubu pre fanúšikov. Veríme, že FC Košice dokáže využiť jeho obrovské kontakty v rámci európskeho futbalu pre rozvoj futbalu na Slovensku. Táto správa je naozaj výsledkom veľmi svedomitej práce celého manažmentu a veľmi sa z nej tešíme.

Ondrej Duda, hráč 1.FC Kolín, nový akcionár klubu: „Tak v prvom rade by som sa chcel poďakovať, že som dostal takúto možnosť - vstúpiť do klubu a že sa  budem môcť podieľať na jeho chode. Tento klub mi je najbližší zo všetkých, kde som pôsobil a preto som prijal túto možnosť s veľkým nadšením. Samozrejme pre mňa to znamená veľmi veľa, keďže som tu vyrastal a môžem povedať, že ten najdôležitejší futbalový vek som strávil práve v Košiciach a mám nato len tie najlepšie spomienky. Je to klub s veľkým potenciálom, čo mi uľahčilo rozhodovanie. Sám to viem na sebe aké to bolo, keď som tu hrával. Zároveň, keď vidím ako sa tu pracuje s mládežou, aké sú plány s akadémiou a  ako sa to bude všetko budovať, tak to má neskutočný potenciál a práve preto som sa rozhodol vstúpiť do klubu.Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI