Veľkonočný príhovor a vinš prezidenta klubu Dušana Trnku

  • 11.04.2020
  • Vytlačiť

Ahojte, všetci členovia rodiny FC Košice!

Chcem sa Vám prihovoriť v tomto každoročne nádhernom období plnom duchovna, príchodu jari, novej nádeje a vzkriesenia v dobe Veľkonočných sviatkov.

Žiaľ, žijeme obdobie, ktoré by sme si ešte pred pár týždňami nevedeli ani predstaviť a nikto z nás by tomu neuveril. Nikto by neveril, že futbal prestane existovať, že trénovať sa bude iba doma vo veľmi obmedzených podmienkach a že zrazu výsledky, body a víťazstva nebudú vôbec dôležité v našich životoch.

Napriek týmto až neuveriteľným skutočnostiam stále cítim veľkú silu celej našej športovej rodiny - všetkých fanúšikov, hráčov A-tímu, všetkých hráčov mládežníckých družstiev, trénerov A-tímu, ako aj mládežníckych trénerov, fyzioterapeutov, lekárov, zamestnancov nášho klubu, všetkých rodičov, sponzorov, podporovateľov a samozrejme spolumajiteľov ktorí, aj napriek katastrofálnej ekonomickej situácii, naďalej podporujú chod klubu.

Vám Všetkým by som sa chcel z úprimného srdca poďakovať za lojalitu, spolupatričnosť a súdržnosť, pretože hlavne v týchto časoch si uvedomujem, že sa nám spoločne podarilo vybudovať veľmi silnú komunitu, ktorá spoločne prežije aj túto pandémiu a čoskoro sa uvidíme na ihrisku alebo v hľadisku pri hre, ktorú všetci tak milujeme, pretože sme

VSS - Všetci Spolu Silnejší!

Všetkým želám krásne a požehnané Veľkonočné sviatky.


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI