V 3. ročníku Interport Cupu privítame aj bratislavský Slovan či Žilinu!

  • 09.01.2020
  • Vytlačiť

Už budúci víkend sa v hádzanárskej hale v Košiciach uskutoční 3. ročník Interport Cupu. Špičkovo obsadený halový turnaj preverí hráčov v kategórii do 14 rokov v príprave na jarnú časť sezóny.


Dve družstvá FC Košice a k tomu 12 kvalitných tímov zo Slovenska a Maďarska. V metropole východu privítame prvýkrát také značky, ako sú ŠK Slovan Bratislava, MŠK Žilina či FC Nitra, ale aj rivalov z východu - Prešov a Michalovce. Pôjde naozaj o veľa, takáto konfrontácia bude veľkým lákadlom pre všetkých zúčastnených.


Prostredníctvom bulletinu sa zúčastneným prihovára aj prezident klubu FC Košice Dušan Trnka.

 „3. ročník Interport Cupu patrí k najvýznamnejším halovým turnajom, ktorý je organizovaný v rámci Slovenska a ktorý už v minulosti dokázal pritiahnuť najvýznamnejšie mládežnícke kluby zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Víťazný tím z minulého ročníka West Ham United je toho jasným dôkazom.“


Takéto merania síl dodávajú mladým futbalistom veľké skúsenosti, pomáhajú taktiež v kreativite s loptou, keďže sa hrá na menšej ploche. Rýchly kombinačný futbal s istotou prinesie množstvo krásnych futbalových akcií a nádherných gólov.


Dvojdňový program sa v nedeľu 19.1. poobede ukončí zápasmi o umiestnenie. Držte palce našim chlapcom, aby v náročnej konkurencii ukázali to najlepšie, čo v sebe majú.


Všetkých Vás týmto srdečne pozývame podporiť žlto-modré košické farby v sobotu 18. a nedeľu 19. januára od 8:00 v Hádzanárskej hale Slavomíra Šípoša. Slávnostné otvorenie turnaja bude v sobotu od 13:30. Tešíme sa na Vás!


Výber z nášho e-shopu