Starší žiaci do 15 rokov bojujú o prvé miesto v nadstavbe, dorastenci so 7 bodmi proti Popradu a Podbrezovej

  • 20.04.2022
  • Vytlačiť

Uplynulých sedem dní prinieslo z pohľadu jednotlivých kategórií nahustený program, ale i voľno. Mladší dorastenci si z 12 možných bodov proti Popradu a Podbrezovej uchmatli sedem, starší žiaci zase dvakrát porazili Michalovce, pripísali si aj jeden triumf nad Banskou Bystricou.

Kategória do 19 rokov sa po týždňovej prestávke vracia do kolotoča tento víkend, mladší žiaci budú pokračovať v súťažných dueloch posledný aprílový deň.


Najbližší program I. LSD, 22. kolo:

FC Košice vs. MFK Dukla Banská Bystrica – 23.04. o 11:00 – Hrá sa v Krásnej


20. kolo I. LSD: FK Poprad 0:1 (0:1) FC Košice

Zostava FC: J. Drenka – Biľ, Kaleta (C), Baďo, Balog, Köteles, D. Urban (90. Baločko), Sabolčík, Gajtko (88. Friga), Slanina, Barto (67. Kačmáry)

Gól: 8. Slanina


21. kolo I. LSD: FC Košice 0:0 FK Železiarne Podbrezová

Zostava FC: J. Drenka – Biľ, Kaleta (C), Baďo, Balog, Köteles, D. Urban (85. Baločko), Sabolčík, Gajtko (85. Friga), Slanina, Barto (75. D. Veselý)


Najbližší program I. LMD, 22. kolo:

MFK Dukla Banská Bystrica vs. FC Košice – 23.04. o 11:00


20. kolo I. LSD: FK Poprad 1:0 (1:0) FC Košice

Zostava FC: Kuruc – Komarek, Zeleňák, Pástor (C), Palfi, Bojčík, Sejka (70. Ivan), Rebej (75. Tóth), Polča, Juhan (46. S. Veselý), Petrík (55. Mikloš)

Gól: 37. Gonda


21. kolo I. LSD: FC Košice 3:0 (1:0) FK Železiarne Podbrezová

Zostava FC: Kuruc – Komarek, Pástor (C), Palfi, Bojčík, Sejka (41. Tóth), Rebej (76. Pončák), Mikloš (61. Petrík), Ivan, Kačmáry, Vodenský (79. Glovacký)

Góly: 27. Bojčík, 64. Pástor, 80. Tóth


Najbližší program I. LMD, 22. kolo:

MFK Dukla Banská Bystrica vs. FC Košice – 23.04. o 13:15


7. kolo I. LSŽ Stred + Východ – skupina o titul: FC Košice 5:1 (3:1) MFK Dukla Banská Bystrica

Zostava FC: Kovalčík – Bučko (56. Špatz), Handlovič, Korček (61. D. Takáč), Mičian (68. Škovrán), Halčišák (C), Al-Zabidi, Fecso (61. Onyshchuk), Klasovský (68. S. Takáč), Trnka (61. Müller), Korol (56. Taškovič)

Góly: 6. a 21. Klasovský, 30. Mičian, 53. Trnka, 66. Špatz – 29. Kobzoš


8. kolo I. LSŽ Stred + Východ – skupina o titul: MFK Zemplín Michalovce 0:1 (0:0) FC Košice

Zostava FC: Poľa – Bučko, Handlovič, Halčišák (C), Mičian, Müller, Fecso (80. Špatz), Al-Zabidi, Trnka (58. Onyshchuk), Klasovský, Polča

Góly: 76. Onyshchuk


Najbližší program, I. LSŽ Stred + Východ – skupina o titul, 9. kolo:

FC Košice vs. MFK Vranov nad Topľou – 01.05. o 11:00


7. kolo I. LSŽ Stred + Východ – skupina o titul: FC Košice 1:2 (0:2) MFK Dukla Banská Bystrica

Zostava FC: Kušnír – Mišek (36. Mikloš), Ďurko, Piga, Havír (36. Straka), Gurbáľ, Štofaňák (C), Guľa, Priščák (50. Škarbek), Kraus, Zsóka

Góly: 69. Kraus – 15. Vidhold, 32. Šinský


8. kolo I. LSŽ Stred + Východ – skupina o titul: MFK Zemplín Michalovce 0:6 (0:2) FC Košice

Zostava FC: Kovalčík (51. Kušnír) – Štofaňák (51. Havír), Ďurko, Guman, Gurbáľ, Piga, Guľa (42. Škarbek), Priščák (51. Mišek), Kraus (42. Mikloš), Zsóka (C), Verböczi

Góly: 11. a 32. Verböczi, 38. Zsóka, 40. Gurbáľ, 50. Škarbek, 65. Mikloš


Najbližší program, I. LSŽ Stred + Východ – skupina o titul, 9. kolo:

FC Košice vs. MFK Vranov nad Topľou – 01.05. o 13:00


Najbližší program, I. LMŽ Východ, 16. kolo:

FK Humenné vs. FC Košice – 30.04. o 10:00


Najbližší program, I. LMŽ Východ, 16. kolo:

FK Humenné vs. FC Košice – 30.04. o 11:30


Výber z nášho e-shopu