Starší dorast proti Žiline v sobotu 08.10 o 14:30 v KFA!

  • 03.10.2022
  • Vytlačiť

Prvé vystúpenie v aktuálnej sezóne v Košickej futbalovej aréne čaká náš starší dorast FC Košice v sobotu 08. októbra o 14:30. Kategória do 19 rokov privíta v 7. kole I. dorasteneckej ligy rovesníkov z MŠK Žilina.

Ak ste si mysleli, že tento víkend zostane bez futbalu v Košickej futbalovej aréne, tak ste sa mýlili!

Tešíme sa, že sa nám podarilo presunúť zápas 7. kola I. dorasteneckej ligy medzi FC Košice a MŠK Žilina na náš nový futbalový stánok. Stretnutie sa odohrá v sobotu 8. októbra o 14:30 v KFA.

Mužstvo trénera Miroslava Soviča st. čaká tabuľkový sused, ktorý je po šiestich odohratých kolách na šiestej priečke, našim chlapcom patrí zatiaľ ôsma priečka ligovej tabuľky. V poslednom vystúpení naši chlapci remizovali na pôde aktuálneho majtra AS Trenčín 2:2 a poslali tak fanúšikom výbornú pozvánku na sobotňajší duel.

Vstup na zápas bude do sektorov C1 až C6 zadarmo. Pozor, lístky je však potrebné si zaobstarať online, alebo v sobotu pol hodiny pred zápasom v pokladni.


Majitelia permanentiek do sektorov C a sektorov VIP P/L majú vstup na zápas rovnako zadarmo - nepotrebujú si zaobstarať samostatný lístok na zápas – pri vstupe sa stačí preukázať permanentkami.

Lístky sú k dispozícii na odkaze:

https://fckosice.maxiticket.sk/fc-kosice-u19-vs-msk-zilina-u19-2022-2

Pre skupinové objednávky nás kontaktujte mail: mladez@fckosice.sk

Príďte povzbudiť našich chalanov!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI