Spúšťame predaj permanentiek pre sezónu 2019/2020!

  • 09.07.2019
  • Vytlačiť
Permanentky sú čerstvo vytlačené a v túto chvíľu čakajú na svojich majiteľov – možno i na Vás!

Zhrňme si, čo všetko potrebujete vedieť. Permanentky sa predávajú iba pre krytú tribúnu, jeden kus stojí 55€. Pri počte 15 ligových zápasov viete už tu ušetriť cenných 20€. V samotnej cene sú aj všetky vstupy na pohárové zápasy, úspora tak môže ešte narásť.

Prichádzame k ďalším benefitom. Kúpou permanentky získavate exkluzívne prednostné právo na výber miesta v rozostavanej KFA! Boj o miestenky v najlepších sektoroch v novom košickom futbalovom stánku bude veľký, s kúpou tak netreba váhať. A aby toho nebolo málo, s každou permanentkou získavate aj podsedák s logom FC Košice v hodnote 9,90€ zdarma. Veľké výhody za rozumnú cenu, čo poviete?

Ako si budete môcť permanentku kúpiť? Môžete si vybrať z viacerých možností.

1.       Osobný odber na štadióne u p. Šimka denne od stredy 10.7. okrem dní 11.7. (štvrtok) a 15.7. (pondelok) od 8:00 do 12:00. Platba iba hotovosťou.

2.       Samozrejme, permanentku si môžete kúpiť i osobne na zápasoch. Najbližšie duely sa hrajú na Vyšnom Opátskom v sobotu 13.7. proti Vranovu od 10:30 a utorok 16.7. v Čermeli proti West Ham United do 23 rokov od 17:00. Platiť sa dá iba na mieste a len hotovosťou.

3.       Objednávka cez klubový e-shop - platba hotovosťou, kartou alebo prevodom na účet. Túto službu stále pripravujeme, o jej spustení budete informovaní.

A)     Permanentka sa dá prevziať osobne na štadióne (viď prípad č. 1 vyššie).

B)      Alternatívou je možnosť priplatiť si 4,50€ za donášku kuriérom. Ak si budete želať platiť na dobierku, dopláca sa ešte 1€ (dobierka kuriérom tak vychádza celkovo na 60,50€, pri platbe vopred cez internet je to 59,50€).

Permanentky sú miestenkové. Znamená to, že si vyberiete miesto, ktoré bude patriť celú sezónu iba Vám. Miesta sa dajú vybrať buď osobne (na štadióne mimo zápasov aj počas nich), alebo Vám po odoslaní objednávky cez e-shop príde spätný mail s aktuálnym stavom voľných miest. Následne nám mailom alebo telefonicky dáte vedieť Váš výber miesta.

V ponuke sú aj permanentky do VIP sektoru. Cena za takúto permanentku je 200€. V cene je zahrnuté miesto vo VIP sektore, vstup do VIP salóniku, ale aj podsedák s logom FC Košice v hodnote 9,90€ zdarma. Rovnako ako v prípade klasickej permanentky, tak aj tu budete mať prednostné právo na výber VIP miesta v novej KFA

Bližšie informácie na telefónnom čísle: 0911 376 697.

Zopakujme si aj cenu vstupeniek na jednotlivé súťažné zápasy:

Hlavná krytá tribúna – 5€.

Hlavná nekrytá tribúna (korzo) – 3€.

Ovál - 1€.

Ženy, seniori, ZŤP a deti do 15 rokov majú vstup na ovál a hlavnú nekrytú tribúnu (korzo) zadarmo.

Veríme, že chlapcov bojujúcich nielen za Košice, ale celý východ Slovenska, podporíte či už kúpou permanentky, alebo návštevou na individuálnych zápasoch.

Ďakujeme, sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu