Šesťbodový zápas proti Banskej Bystrici

  • 04.03.2022
  • Vytlačiť
Z pohára flexibilne prepíname na ligu. Po fantastickom výkone v utorok proti Trnave je pred nami ďalší dôležitý zápas - tentokrát šesťbodový o postup do Fortuna ligy.

V sobotu 5. marca sa predstavíme na Štiavničkách, kde má svoj domovský stánok MFK Dukla Banská Bystrica. Stretnutie má výkop o 12:30, vysielať ho bude televízia JOJ Šport, pozrieť si ho môžete aj na internete – odkaz nájdete v článku.


„Výkon v zápase s Trnavou bol výborný. Na to chceme a ideme nadviazať v dueli s Banskou Bystricou. Pred nami sú veľmi dôležité tri zápasy, toto je náš krátkodobý cieľ. So súperom sa navzájom poznáme, rozhodne aktuálna forma a tímový výkon v daný deň,“ priblížil svoj pohľad pred víkendom tréner Vukušič.

„Utorkový duel s Trnavou vnímam veľmi pozitívne. Ukázali sme, že sa môžeme herne vyrovnať aj tým najlepším tímom na Slovensku. Chceme na to nadviazať výsledkovo v Banskej Bystrici. Máme zdravé sebavedomie a ideme tam uspieť,“ povedal Dávid Guba.

„V pohári sme boli lepším tímom, ale teraz sa už sústredíme na ligu, kde ideme naplno bodovať. V sobotu je pred nami ďalšia šanca. Vieme, že máme na to vyhrať, o motiváciu je postarané. Zostaneme naplno koncentrovaní a trpezliví počas celého zápasu,“ prezentoval názor Ricky Cortés.

„Proti Trnave sme si vypracovali svoje šance. Myslím si, že teraz sme skvelo pripravení a ideme do Banskej Bystrice s cieľom naplno bodovať,“ reaguje Matej Jakúbek.

„Bol to dobrý zápas, prišlo veľa divákov. V závere som odohral osem minút a mohol som dať aj gól. V utorok sme pri vyrovnávajúcom zásahu boli trpezliví, trpezliví budeme aj v sobotu,“ vrátil sa k Trnave Samuel Gladiš, ktorý na záver dodal. „Máme perfektne vyvážený tím – mladých hráčov, ktorým starší predávajú svoje veľké skúsenosti.“


Banská Bystrica po prehre v Podbrezovej zostala na druhej pozícii. Kapitánom mužstva je Róbert Polievka. Duklu z pozície trénera vedie Stanislav Varga.


Stretnutie môže bezplatne sledovať v televízii na programe JOJ Šport a online na: https://www.nike.sk/niketv


Pred nami je opäť dôležitý súboj o postup do I. ligy. Košičania, držme palce chalanom aj vonku!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI