Proti Zlatým Moravciam začíname už o 15.30

  • 23.08.2023
  • Vytlačiť

Zápas 6. kola futbalovej Niké ligy FC Košice - FC ViOn Zlaté Moravce bude mať výkop v sobotu 2. septembra 2023 o dve a pol hodiny skôr. Na základe dohody klubov z dôvodu časovej kolízie so zápasom hokejovej Ligy majstrov medzi HC Košice a Servette Ženeva sa stretnutie 6. kola Niké ligy FC Košice - FC ViOn Zlaté Moravce posúva v sobotu 2. 9. na 15:30 hod., namiesto pôvodne plánovaných 18.00 hod.   


FC Košice týmto vychádza v ústrety športovým fanúšikom, medzi ktorými sa určite nájdu takí, čo majú v pláne navštíviť obe sobotňajšie podujatia. Berúc do úvahy hracie dni FC a HC Košice, nemali by sa  počas sezóny vyskytnúť kolízne termíny. Výnimkou sú pohárové súťaže, v prípade HC Košice je to ich účasť v prestížnej Champions Hockey League.

Vážime si spoluprácu s HC Košice a rozhodli sme sa presunúť úvodný výkop nášho majstrovského stretnutia o dve a pol hodiny skôr.

V tomto prípade hokejový klub (televízny zápas na medzinárodnej úrovni) s termínom stretnutia nemohol pohnúť. FC Košice vyšiel v ústrety a spoločne tak pripravíme pre Košičanov krásnu bodku za prázdninami v podobe športového popoludnia. Pevne veríme, že v Košiciach ostanú všetky body a stretneme sa v čo najhojnejšom počte.

Dodajme, že zmenený termín má aj utorňajší duel druhého kola Slovnaft cupu medzi 1.MFK Kežmarok a FC Košice, ktorý sa uskutoční už v utorok 29. augusta 2023 o 17.00 hod.


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI