Príďte do OC Optima, čaká vás Mikulášska autogramiáda FC Košice

  • 04.12.2023
  • Vytlačiť

Žlto-modrá rodina si dá ďalšie rande. Tentoraz v stredu 6. decembra o 18.00 hod. v OC Optima. Stane sa tak v rámci obľúbenej Mikulášskej autogramiády, na ktorej sa zúčastnia hráči FC Košice na čele s kapitánom Erikom Pačindom. Na mieste bude aj fanshop, kde si budete môcť zakúpiť klubové suveníry.


Obchodné centrum Optima je už tradičným miestom konania tejto akcie, preto naňho padla voľba aj tentoraz. „Keďže radi pracujeme s ľuďmi, využili sme možnosť stretnúť sa s nimi na mieste, kde je ich tradične veľa,“ vysvetlil marketingový manažér FC Košice Richard Koščo a pokračoval: „návštevníci budú môcť získať podpis svojich obľúbených hráčov. Taktiež dostanú zdarma podpisové karty. Budú sa môcť vyfotiť, porozprávať a celkovo príjemne stráviť čas s hráčmi A-mužstva žlto-modrých. Prítomný bude aj náš klubový maskot Cassi, ktorý sa taktiež postará o skvelú zábavu,“ prezradil Richard Koščo a pripomenul, že na mieste bude aj fanshop, kde si budete môcť zakúpiť klubové suveníry.

Dodajme, že pôjde o moderovanú akciu na prízemí OC Optima, ktorá ponúka možnosť bližšie zoznámiť s futbalistami nováčika Niké ligy. „Radi by sme pozvali mladých aj tých skôr narodených, rovnako aj deti s rodičmi. Naši hráči sa už taktiež veľmi tešia, takže verím, že akcia poteší všetkých jej aktérov,“ dodal na záver pozvánky.

FOTO (z minuloročnej autogramiády): Šimon PAVLIŠIN


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI