PREVIEW I Žlto-modrí sa v sobotu o 16:00 predstavia v Dubnici.

  • 20.04.2023
  • Vytlačiť

Žlto-modrých čaká štvrté aprílové vystúpenie, v ktorom sa predstavia na ihrisku FK Dubnica. S týmto súperom máme v II. lige veľmi pozitívnu bilanciu, ktorú by sme radi potvrdili aj zajtra. Úvodný výkop je v sobotu o 16:00. Zápas môžete sledovať v priamom prenose na stanici JOJ ŠPORT alebo online na NikéTV.


Do druhého aprílového súboja na pôde súperov vstupujeme z druhého miesta tabuľky so ziskom 51 bodov pri aktívnom skóre 49:20. Po domácom víťazstve 2:0 nad Slavojom Trebišov a predchádzajúcej nešťastnej remíze v Žiline panuje v mužstve trénera Antona Šoltisa dobrá nálada. V sobotu sa predstavíme v Dubnici. Na jeseň sme v 11. kole Považanov zdolali tesne 1:0 (1:0), náš gól strelil Erik Liener.

„Do Dubnice cestujeme so zámerom odohrať podobný zápas, určite výsledkovo lepší než ten posledný v Žiline, a náš cieľ nemôže byť pri všetkom rešpekte k súperovi iný než víťazstvo. Chceme si prinavrátiť dva stratené body zo Žiliny. Čaká nás odhodlaný súper na domácej pôde, uvidíme, v akom stave bude ihrisko v tomto bláznivom počasí. Pripravujeme sa na zápas, ktorý môže byť o množstve súbojov a získavaní druhých lôpt. Vieme, v čom je súper nebezpečný, hrá disciplinovane, zodpovedne.“ povedal asistent trénera Ondrej Duda st..

Dnes ešte čaká našich chlapcov tréning v domácom prostredí a následne sa žlto-modrí vydajú na cestu do Púchova, kde už tradične strávia noc pred zápasom. Aktuálne sú všetci hráči zdravotne až na menšie zranenia v poriadku. Tréner tak bude mať k dispozícii kompletný káder.

FK Dubnica je pravidelným účastníkom II. ligy, v prebiehajúcom ročníku sa pohybuje na spodných priečkach tabuľky s 22 bodmi a pasívnym skóre 29:43. Naposledy sa Považania predstavili na pôde KFC Komárno, ktorému prekvapivo uchmatli bod po divokej remíze 3:3. V poslednom domácom zápase naopak FK remizoval s ex fortunaligistom FK Pohronie 0:0. V domácom prostredí sa zatiaľ FK predstavil celkovo v dvanástich zápasoch s bilanciou 3 víťazstvá, 4 remízy a 5 prehier.

Kapitánom mužstva je Slavomír Pagáč, zo známych mien spomenieme Martina Adamca a najlepšieho strelca tímu Mareka Šveca  so 7 gólmi. Trénerom FK Dubnica je Michal Kijačik.

Zápas môžete sledovať v priamom prenose na stanici JOJ ŠPORT

Stretnutie môžete sledovať online na: https://bit.ly/NikeTV_FKD-FCKE .

Košičania, držme našim chlapcom palce!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI