PREVIEW I Zajtra sa predstavíme na pôde rezervy Slovana.

  • 04.05.2023
  • Vytlačiť

Žlto-modrých čaká prvé májové vystúpenie, v ktorom sa predstavia na ihrisku ŠK Slovan Bratislava „B“. Belasá juniorka je jedným z dvoch tímov z hlavného mesta, ktoré nás preveria  v závere súťaže na svojom ihrisku. Úvodný výkop je v piatok o 17:00. Zápas môžete sledovať v priamom prenose na stanici Futbalnet.TV alebo online na NikéTV.


Do 28. kola vstupujeme z druhého miesta tabuľky so ziskom 57 bodov pri aktívnom skóre 53:21. Po domácom víťazstve 2:0 nad MŠK Púchov a domácom zakopnutí lídra súťaže, panuje v mužstve trénera Antona Šoltisa vynikajúca nálada. V piatok sa predstavíme v Bratislave. Na jeseň sme v 13. kole podľahli juniorom Slovana nešťastne 1:2 (0:0), náš gól strelil Landing Sagna.

Do Bratislavy cestujeme s tým, aby sme odohrali kvalitný zápas, vieme čo nás tam čaká. Mladé mužstvo Slovana je behavé, agresívne s dobrou defenzívou. Budeme sa musieť cez nich presadiť, pamätáme si domáci zápas. Máme im čo vracať, je to jediný súper, ktorý u nás dokázal zvíťaziť. Súper hrá futbal z defenzívy, uvidíme, či ich niekto posilní z áčka, ale cez to všetko my sa pozeráme na seba. Vieme aké máme ciele a veríme, že sa nám ich podarí naplniť. Ideme od zápasu k zápasu. Nálada v kabíne je dobrá, chlapci sú odhodlaní a ja verím, že to prenesieme do zápasu a odohráme kvalitný zápas s úspešým koncom pre nás. povedal tréner Anton Šoltis.

Dnes ešte čaká našich chlapcov tréning v domácom prostredí a následne sa žlto-modrí vydajú na cestu do Sládkovičova, kde strávia noc pred zápasom. Aktuálne sú všetci hráči zdravotne až na menšie zranenia v poriadku. Tréner tak bude mať k dispozícii kompletný káder.

ŠK Slovan Bratislava „B“ je príjemným prekvapením II. ligy, v prebiehajúcom ročníku sa pohybuje na horných priečkach tabuľky, keď mu momentálne patrí 5. priečka s 39 bodmi a pasívnym skóre 41:42. Naposledy sa bratislavčania predstavili na pôde KFC Komárno, ktorému prekvapivo uchmatli bod po remíze 1:1. V poslednom domácom zápase naopak ŠK remizoval s ex fortunaligistom FK Pohronie rovnakým výsledkom 1:1. V domácom prostredí sa zatiaľ FK predstavil celkovo v trinástich zápasoch s bilanciou 4 víťazstvá, 4 remízy a 5 prehier.

Kapitánom mužstva je Samuel Habodász, zo známych mien spomenieme Matúša Ružinského  a najlepšieho strelca tímu Rudolfa Božíka  so 7 gólmi. Trénerom ŠK Slovan „B“ je Vladimír Gála.

Zápas môžete sledovať na Futbalnet.TV

Stretnutie môžete sledovať online na: https://bit.ly/nikeTV_SBA-FCKE .

Košičania, držme našim chlapcom palce!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI