PREVIEW I Zajtra o 16:00 privítame v KFA tím Slavoja Trebišov.

  • 14.04.2023
  • Vytlačiť

Druhá liga sa nekompromisne rúti do svojho finišu, ostáva nám odohrať posledných šesť kôl. Naši chlapci sa predstavia na domácej pôde v KFA už zajtra, v sobotu 15. apríla. Zápas sa začína netradične už o 16:00, v súboji 25. kola II. ligy privítame tím Slavoja Trebišov. Stretnutie môžete sledovať aj na Niké TV.


Máme pred sebou v poradí piaty jarný domáci súťažný zápas. Našim súperom bude pravidelný účastník druhej ligy a tím s bohatou históriou – Slavoj Trebišov. Po dvadsiatom štvrtom  kole nám aktuálne patrí druhá priečka so ziskom 48-mich bodov. Uplynulý víkend sa naši chlapci predstavili na pôde MŠK Žilina „B“. V zaujímavom a ofenzívnom zápase sa žlto-modrým nakoniec nepodarilo zvíťaziť. Našim chlapcom sa síce podarilo dvakrát vyrovnať, bohužiaľ, vzhľadom na priebeh zápasu zaslúžený víťazný gól Sagnu z 86. minúty nám rozhodcovia neuznali. Do tabuľky sme si tak pripísali jeden bod za remízu 2:2.

Našich chlapcov zajtra  čaká posledné východoslovenské derby a my všetci veríme, že si do tabuľky pripíšeme plný bodový zisk. Na jeseň sme u nášho dnešného súpera nebodovali. Aj napriek početnej výhode a vedeniu 1:0, sme Trebišovu nakoniec podľahli 1:3. Ako však poznamenal tréner Šoltis „až teraz sa začína boj o ligu, teraz sa ukáže kto je ako pripravený.“ Miloš Lačný ho doplnilrozhodne odolnosť a skúsenosť, ale aj kopec ďalších vlastností, ktoré musíme ako zbrane vytiahnuť.“

Dnes ešte absolvovali naši chlapci tréning v domácom prostredí na štadióne KFA . Aktuálne sú všetci hráči zdravotne v poriadku. Tréner tak bude mať k dispozícii kompletný káder.

Aktuálne hosťom z Trebišova po odohratých dvadsiatich štyroch kolách patrí jedenásta priečka s dvadsiatimi deviatimi bodmi. V doterajšom priebehu súťaže tím Slavoja boduje pomerne rovnako v domácom prostredí ako aj na ihriskách súperov. Na ihriskách súperov si Trebišovčania  pripísali do tabuľky 13 bodov, v domácom prostredí len o šesť viac - 19 bodov. Na jeseň sme nášmu dnešnému súperovi podľahli na jeho ihrisku 1:3.

Bilancia nášho dnešného súpera na ihriskách súperov je nasledovná : 4 víťazstvá, 1 remíza a 7 prehier.

Hlavným trénerom Slavoja je Branislav Sokoli, asistentom trénera je Martin Uporský. Najlepším strelcom mužstva je s piatimi gólmi útočník Kenneth Tig - Ishor Ikugar, ktorý však momentálne pôsobí v tíme ViOn-u. K oporám mužstva patria 27- ročný Tomáš Ilinjo a 29 - ročný Stanislav Danko. V tíme hostí pôsobia aj naši odchovanci Boris Gáll, Marcel Novák a Ervín Matta.

Stretnutie je možné sledovať online, streamovať ho bude Niké.TV:

https://bit.ly/NikeTV_FCKE-TV

Vstupenky stále k dispozícii ONLINE na: 

https://bit.ly/vstupenky_online_FCKE-TV v deň zápasu v pokladni od 15:00.

Košičania, poďme na to! Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI