PREVIEW I V sobotu sa predstavíme na pôde MŠK Púchov.

  • 06.10.2022
  • Vytlačiť

Októbrový program nám prisúdil dve vystúpenia na pôde súperov, prvé nás čaká už zajtra proti tímu z Považia. Naši chlapci sa predstavia na súperovej pôde 8. októbra o 15:00 v súboji 12. kola II. ligy proti MŠK Púchov. Stretnutie môžete sledovať od 15.hodiny na stanici JOJ ŠPORT.

ROZHOVOR s Antonom Šoltisom  - "Musíme ostať nohami na zemi a naviazať na výkon s Dubnicou. "

Tréner Anton Šoltis na margo zápasu s Dubnicou :Myslím si, že máme na čom stavať, podali sme veľmi dobrý výkon, chlapcom nemám čo vyčítať. Akurát čo sa týka efektivity, zápas sme mohli rozhodnúť oveľa skôr, vypracovali sme si nato dostatok príležitostí. Napriek tomu si ale dovolím tvrdiť, že to bol z našej strany veľmi dobrý výkon a takto by sme sa chceli prezentovať aj v budúcich zápasoch.

Chlapci sa však už sústredia na najbližší zápas: „ Víťazstvo a hlavne sobotňajší výkon sa na nálade v mužstve samozrejme prejavil pozitívne, chlapci pracovali s veľkou chuťou. Všetci si však uvedomujeme, že jedna lastovička leto nerobí a preto sme chlapcov pripravovali nato, že takéto výkony potrebujeme zopakovať vo viacerých zápasoch po sebe. Musíme ostať koncentrovaní, všetci vieme, že potrebujeme bodovať. Púchov je mužstvo, ktoré chce hrať futbal, toto by nám mohlo vyhovať. Uvedomujeme si, že nás tam nečaká nič ľahké, ale ak sa nám podarí naviazať na výkon proti Dubnici, verím, že sa z Púchova nevrátime naprázdno. Samozrejme ideme tam s cieľom uspieť.“

K poslednému vystúpeniu našich chlapcov proti Dubnici sme sa vrátili spolu s Matúšom Kirom: „Po zbabranom zápase v Trebišove nasledovala reprezentačná prestávka počas ktorej sme postúpili ďalej v pohári a pripravili sme sa na Dubnicu s tým,  že chceme ten zápas zvládnuť. Myslím si, že to sa podarilo do bodky. Chýbalo k tomu všetkému viac gólov na ktoré sme mali určite  ešte 3-4 šance. Výsledok tak mohol byt lepší, ale počítajú sa body a tie máme. Podstatné sú v tejto súťaži body.."

O zápase v Púchove a o tom ako sú na zápas pripravení chlapci: „ Čaká nás zápas v Púchove - mali výborný začiatok sezóny. Teraz mali pár horších výsledkov, ale osobne si myslím, že je to celkom slušné mužstvo s dobrým trénerom. Bude to určite náročný zápas na náročnom teréne. Nálada v kabíne je dobrá, všetci sa na zápas tešíme a veríme, že sa nám podarí zopakovať výkon zo zápasu s Dubnicou. Všetci si uvedomujeme o čo hráme, pokračujeme v našej práci ďalej.

Predstavme si teraz nášho nasledujúceho súpera – MŠK Púchov.

Domácemu MŠK patrí po jedenástich kolách siedma priečka so sedemnástimi bodmi. Mužstvo Púchova malo vynikajúci vstup do súťaže, keď mu po úvodných kolách patrila líderská pozícia. Nasledovali mierne zaváhania a posun v tabuľke nižšie, s momentálnou siedmou priečkou však v Púchove môže vládnuť spokojnosť. V domácom prostredí sa doteraz MŠK predstavil v šiestich zápasoch a má bilanciu 3 víťazstvá a 3 prehry. Postupne doma zdolal: MŠK Žilinu "B" 2:1, MFK Dolný Kubín 3:1 a Spartak Myjava rovnako 3:1. Body si z Púchova naopak odniesli: FK Dubnica po víťzstve 2:1, rovnako tak MŠK Považská Bystrica 2:1 a naposledy tu v 10. kole zvíťazilo Pohronie 1:0. Na ihriskách súperov si Púchov nepočínal vôbec zle, keď v piatich vystúpeniach si dokázali chlapci z MŠK pripísať 2 víťazstvá 2 remízy a len jedninú prehru. Naposledy sa Púchov predstavil v rámci 11. kola na horúcej pôde Komárna a odviezol si odtiaľ bod po remíze 1:1.

V minulej sezóne sme s našim súperom mali výbornú bilanciu, na jeseň sme Púchov  porazili na jeho pôde 2:1 a na jar sme doma zvíťazili 2:0. Mužstvo Púchova skončilo v uplynulej sezóne na dvanástej priečke so ziskom 29 bodov.

Hlavným trénerom Púchova je náš odchovanec a bývalí vynikajúci futbalista -  Vladimír Cifranič, ktorý pôsobil na lavičke viacerých slovenských tímov a svoju trénerskú kariéru začal v AS Trenčín. Z kádra MŠK je našim fanúšikom dobre známy Matej Moško, ktorý ešte na jar pôsobil v našom tíme.

Stretnutie bude možné sledovať na TV JOJ ŠPORT.

Košičania, poďme na to! Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI