PREVIEW I V sobotu o 15:30 privítame doma vo východniarskom derby tím FK Humenné.

  • 16.03.2023
  • Vytlačiť

Hattrick Landinga Sagnu a vysoké víťazstvo nad nováčikom z Dolného Kubína je ideálnou pozvánkou na v poradí tretí domáci zápas nášho tímu. Naši chlapci sa predstavia na domácej pôde v KFA už zajtra, v sobotu 18. marca. Zápas sa začína netradične už o 15:30, v súboji 21. kola II. ligy privítame tím FK Humenné. Na jeseň sme u súpera remizovali 0:0. Stretnutie môžete sledovať na Niké TV.

„Nálada v kabíne je vynikajúca, tak ako vždy po vyhratom zápase. Všetci sa tešíme na sobotňajší zápas a urobíme všetko preto, aby sme získali tri body. Čaká nás vychodniarske derby, súpera berieme vážne, každý jeden z nás sa na zápas koncentruje už od posledného zápasu. Veríme, že podáme kvalitný výkon. Tá chuť a odhodlanie pracovať tam je, takže z tohto pohľadu mám z chlapcov dobrý pocit.“ poznamenal kapitán nášho mužstva Erik Pačinda ohľadom atmosféry v našom tíme.

Opýtali sme sa aj na zajtrajšieho súpera, ktorým bude tím FK Humenné. Aj napriek tomu, že sa súperovi v poslednej dobe výsledkovo nedarí, očakáva Erik náročný zápas proti súperovi, ktorý u nás nemá čo stratiť „Je to derby, je pravdou, že sa im výsledkovo až tak nedarí, ale majú kvalitný káder a určite neprídu zápas len tak odohrať. Posledný zápas u nich bol plný súbojov, dosť  nervózny a podobný priebeh očakávam aj zajtra. Očakávam, že budú hrať s nasadením a zo zabezpečenej obrany. Musíme byť trpezliví, ale verím, že sa nám podarí presadiť skôr ako naposledy. Musíme sa tlačiť do šestnástky a do brány súpera, nebude to ľahký zápas, ale verím, že sa presadíme našou kvalitou.“

Aktuálne sa hosťom z Humenného nedarí podľa očakávania, keď im po odohratých dvadsiatich kolách patrí predposledná pätnásta priečka s devätnástimi bodmi. V doterajšom priebehu súťaže FK Humenné získalo viacej bodov na ihriskách súperov, keď si ich do tabuľky pripísali 10, teda o jeden viac ako v domácom prostredí. Na jeseň sme u nášho dnešného súpera uhrali bezgólovú remízu 0:0. Naposledy sa hráči Humenného predstavili v domácom prostredí, kde podľahli tímu KFC Komárno 1:2 po spornom pokutovom kope hostí v nadstavenom čase.

Bilancia nášho dnešného súpera na ihriskách súperov je nasledovná : 2 víťazstvá, 4 remízy a 4 prehry.

Hlavným trénerom FK Humenné  je Jozef Kukulský, asistentom trénera je Jozef Štafura. Najlepším strelcom mužstva je s tromi gólmi útočník Denis Jančo . K oporám mužstva patria aj 33- ročný kapitán mužstva Erik Streňo  a 24- ročný brankár Dávid Slávik.

Stretnutie je možné sledovať online, streamovať ho bude Niké.TV:

https://bit.ly/nikeTV_FCKE-HE

Vstupenky stále k dispozícii ONLINE na: 

https://bit.ly/vstupenkyonline_FCKE-HE  v deň zápasu v pokladni od 14:30.

Košičania, poďme na to! Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI