PREVIEW I V sobotu o 15:30 privítame doma tím FC Petržalka

  • 30.03.2023
  • Vytlačiť

Cenné víťazstvo z horúcej pôdy ambiciózneho FC ŠTK 1914 Šamorín je ideálnou pozvánkou na v poradí štvrtý domáci zápas nášho tímu. Naši chlapci sa predstavia na domácej pôde v KFA už zajtra, v sobotu 1. apríla. Zápas sa začína netradične už o 15:30, v súboji 23. kola II. ligy privítame tím z hlavného mesta FC Petržalka. Na jeseň sme u súpera remizovali 2:2. Stretnutie môžete sledovať na Niké TV.

Po dvadsiatom druhom  kole nám aktuálne patrí druhá priečka so ziskom 44-roch bodov. Uplynulý víkend sa naši chlapci predstavili na pôde Šamorína. V náročnom a vyrovnanom zápase sa našim chlapcom podarilo zvíťaziť gólom Michala Joneca zo záveru stretnutia. Do tabuľky sme si tak pripísali dôležité a cenné tri body .

Našich chlapcov dnes  čaká súper z hlavného mesta a my všetci veríme, že si do tabuľky pripíšeme plný bodový zisk. Na jeseň sme u nášho dnešného súpera získali bod po remíze 2:2. Po víťazstve je v mužstve vždy dobrá nálada, v týždni chlapci absolvovali v rámci teambuildingu túru na Hrešnú "Teambuildingy vždy prospejú, plus môžeme si pozrieť krásy Košíc. Niekedy je dobré takto si vyvetrať hlavu a prísť na iné myšlienky. Mne osobne sa to veľmi páčilo, okolie Košíc až tak nepoznám, takže teraz viem kam sa môžem najbližšie vydať keď budeme mať voľno." Skonštatoval Bernard Petrák, ktorý si v nedeľu pripísal na konto svoj prvý štart v našom tíme. 

V sobotu nás čaká zápas proti tímu FC Petržalka, ktorý je momentálne v tabuľke na priečkach, kde sa nezvykol nachádzať. Na jeseň sme tam odohrali smolný zápas, keď sme prišli o víťazstvo v závere stretnutia. „Očakávam otvorenú partiu v ktorej verím, že vyhráme my. Petržalka chce hrať futbal, majú na to vhodné typy hráčov, myslím si, že by nám to mohlo vyhovovať. Predsa len ťažšie sa nám presadzuje do zatvorenej obrany. Verím, že nám víťazstvo v Šamoríne dodá potrebnú hernú pohodu, ďalšie zakopnutie si už nemôžeme dovoliť.“ dodal na záver Bernard.

Aktuálne sa hosťom z hlavného mesta nedarí podľa očakávania, keď im po odohratých dvadsiatich dvoch kolách patrí dvanásta priečka s dvadsiatimi štyrmi bodmi. V doterajšom priebehu súťaže tím FC Petržalka získal výrazne viacej bodov na domácom ihrisku, keď si ich do tabuľky pripísal 18. Na ihriskách súperov sa už Petržalke až tak nedarí, keď doteraz získala v jedenástich vystúpeniach len šesť bodov. Na jeseň sme u nášho dnešného súpera uhrali remízu 2:2.

Bilancia nášho dnešného súpera na ihriskách súperov je nasledovná : 1 víťazstvo, 3 remízy a 7 prehier.

Hlavným trénerom FC Petržalka  je Alexander Zachariáši, asistentom trénera je Ivan Minčič.. Najlepším strelcom mužstva je so siedmimi gólmi útočník Haris Harba . K oporám mužstva patria aj 30- ročný Filip Oršula  a 28 - ročný Tomáš Brigant.

Stretnutie je možné sledovať online, streamovať ho bude Niké.TV:

https://bit.ly/nikeTV_FCKE_FCP

Vstupenky stále k dispozícii ONLINE na: 

https://bit.ly/vstupenky_online_FCKE-PETRZALKA v deň zápasu v pokladni od 14:30.

Košičania, poďme na to! Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI