PREVIEW I V 3.kole Slovnaft cupu sa predstavíme na pôde MFK Snina

  • 19.09.2022
  • Vytlačiť

Slovnaft Cup pokračuje 3.kolom, naši chlapci sa predstavia na pôde treťoligistu MFK Snina – už zajtra, v stredu 21. septembra o 15:30 na futbalovom štadióne MFK.

Po nevydarenom zápase v lige prepíname pozornosť na pohár. V stredu budeme v Snine v pozícii favorita. „Hráme proti  treťoligistom. Nikoho nepodceňujeme, ale naša povinnosť je vyhrať a tak sa k tomu postavíme. Posledný zápas nám vôbec nevyšiel, výsledkovo ani herne. Ako som už spomenul, bol to náš najhorší výkon na jeseň. Fanúšikom sa musíme ospravedlniť za sobotu, je našou povinnosťou podať zlepšený výkon už teraz v pohári. “ zhrnul informácie pred duelom tréner Anton Šoltis.

„Nevyšiel nám zápas v Trebišove - nedokázali sme sa vyrovnať domácim v nasadení a zápas dopadol tak ako dopadol. Aj touto cestou sa chceme ešte raz ospravedlniť našim fanúšikom, ktorí za nami pricestovali v hojnom počte a ktorí nás povzbudzovali celý zápas, vlastne tak ako nás podporujú počas celej sezóny, vážime si, že stoja za nami. Čaká nás ideálny zápas na nápravu, aby sme sa herne chytili, v kabíne si všetci uvedomujeme, že to nie je ideálne. Je na to najlepší čas,“ zamyslel sa skúsený obranca Michal Jonec. „Pohárové zápasy musíme brať vážne, nemôžeme nikoho podceniť, hoci je to treťoligista, vieme, že sa im posledný zápas na domácej pôde vydaril. Pristúpiť k nim musíme ako k ligových duelom – hrať naplno. Iba tak môžeme vyhrať,“ dodal na záver Michal .

Tím MFK Snina, účastník III. ligy východ je zložený z domácich odchovancov , ktorí sú doplnení o futbalistov predovšetkým z blízkeho okolia. K oporám mužstva patria Jozef Skvašík a Jozef-Šimon Turík. Trénerom mužstva je René Kočan. V nedeľňajšom súboji 7. kola III. ligy Východ si Snina poradila s Giraltovcami jednoznačne 10:1.

Nášmu najbližšiemu súperovi patrí po 7. kole v dlhodobej súťaži 5. miesto v 16-člennom pelotóne celkov. 

Foto zdroj : facebook MFK Snina 

MFK Snina pri prieniku do 3. kola porazila v 1. kole účastníka šiestej ligy TJ Lokomotívu Ruskov na jeho trávniku 5:0, v 2. kole zvíťazili hráči Sniny na pôde štvrtoligistu TJ Mladosť Kalša 3:1. 

Naši chlapci postúpili do 3. kola po víťazstve na pôde FK Naciná Ves  4:1.

Zo stretnutia nebude k dispozícii žiadny stream, iba textový prenos na portáli Onlajny.eu.

Slovnaft cup pokračuje tretím kolom v stredu 21.09, Držte v stredu chalanom palce!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI