PREVIEW I Posledné kolo v druhej lige odohráme zajtra proti FK Rača Bratislava.

  • 18.05.2023
  • Vytlačiť

Sme späť!!! Znelo v piatok po poslednom domácom zápase. Žlto-modrých čaká zajtra posledné vystúpenie v sezóne, naši chlapci sa predstavia na ihrisku FK Rača Bratislava. Nováčik z Rače je jedným z dvoch tímov, ktoré sa s druhou ligou rozlúčia. Úvodný výkop je v piatok o 17:00. Zápas môžete sledovať v priamom prenose na stanici TV JOJ ŠPORT alebo online na NikéTV.


Do 30. kola vstupujeme ako víťaz druhej ligy so ziskom 63 bodov pri aktívnom skóre 58:21. Po domácom víťazstve 2:0 nad Spartakom Myjava a následnom potvrdení postupu, panuje v mužstve trénera Antona Šoltisa vynikajúca nálada. V piatok sa predstavíme v Rači. Na jeseň sme v 15. kole nováčika zdolali najtesnejším rozdielom 2:1 (0:0).

Dnes ešte absolvovali naši chlapcov tréning v domácom prostredí a následne sa žlto-modrí vydali na cestu do Sládkovičova, kde strávia noc pred zápasom. Aktuálne sú všetci hráči zdravotne až na menšie zranenia v poriadku. Tréner tak bude mať k dispozícii kompletný káder.

FK Rača Bratislava je jediným nováčikom II. ligy, v prebiehajúcom ročníku, ktorý sa s ňou po aktuálnej sezóne rozlúči. Momentálne mu patrí 15. priečka s 26 bodmi a pasívnym skóre 25:49. Naposledy sa bratislavčania predstavili na pôde KFC Komárno, ktorému podľahli tesne 0:1. V domácom prostredí sa zatiaľ FK predstavil celkovo v štrnástich zápasoch s bilanciou 3 víťazstvá, 3 remízy a 8 prehier.

Stretnutie môžete sledovať v priamom prenose na TV JOJ ŠPORT, streamovať ho bude aj Niké.TV.

https://bit.ly/NikeTV_SMESPAT

Košičania, sme späť!!! Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI