PREVIEW I I Zajtra o 16:00 privítame v KFA tím MŠK Púchov.

  • 28.04.2023
  • Vytlačiť

Zápasy v druhej lige nám pomaly ubúdajú a v domácej Košickej futbalovej aréne nás čaká predposledný domáci duel. Našich chlapcov čaká v sobotu 29. apríla o 16:00 súboj v rámci 27. kola proti MŠK Púchov. Toto stretnutie môžete sledovať aj na Niké TV.


Máme pred sebou v predposledný domáci súťažný zápas. Našim súperom bude pravidelný účastník druhej ligy a tím s bohatou históriou – MŠK Púchov. Na jeseň sme sa u nášho dnešného súpera radovali z víťazstva, keď sme po góloch Golikova a Turčáka vyhrali 2:0. Hráči pod vedením trénera Antona Šoltisa sa v Košickej futbalovej aréne na jar postupne predstavili proti tímom FK Pohronie (2:0), MFK Dolný Kubín (5:1), FK Humenné (1:1), FC Petržalka (5:0) a Slavoj Trebišov (2:0). Naša doterajšia domáca bilancia je 13 zápasov, v ktorých máme bilanciu 10 výhier, 2 remízy a 1 prehra so skóre 33:8. Dnes ešte absolvovali naši chlapci tréning v domácom prostredí na štadióne KFA . Aktuálne sú všetci hráči zdravotne v poriadku. Tréner tak bude mať k dispozícii kompletný káder.

Aktuálne patrí hosťom z Púchova po dvadsiatich šiestich odohratých kolách šiesta priečka s tridsiatimi siedmimi bodmi. V doterajšom priebehu súťaže tím Púchova boduje pomerne rovnako na ihriskách súperov ako aj v domácom prostredí. Na ihriskách súperov si Púchovčania pripísali do tabuľky 19 bodov, v domácom prostredí len o jeden menej- 18 bodov. Na jeseň sme nášho dnešného súpera porazili na jeho ihrisku 2:0.

Bilancia nášho dnešného súpera na ihriskách súperov je nasledovná : 5 víťazstiev, 4 remízy a 4 prehry.

Hlavným trénerom Púchova je košický rodák a odchovanec VSS – Vladimír Cifranič, ktorý úspešne pôsobil aj v tíme 1. FC Košice. Asistentom trénera je Tomáš Belic. Najlepším strelcom mužstva je s deviatimi gólmi útočník Štefan Holiš. K oporám mužstva patria 26- ročný Adrián Kopičár so šiestimi gólmi druhý najlepší strelec mužstva a 24 - ročný Matej Moško, ktorý naposledy pôsobil práve v našom tíme.

Stretnutie je možné sledovať online, streamovať ho bude Niké.TV:

https://bit.ly/NikeTV_FCKE-MSKP

Vstupenky stále k dispozícii ONLINE na:

https://bit.ly/vstupenky_online_FCKE-MSKP v deň zápasu v pokladni od 15:00.

Košičania, poďme na to! Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI