PREVIEW | V sobotu o natiahnutie víťaznej šnúry v Dubnici

  • 15.10.2021
  • Vytlačiť
Po triumfe v Trebišove s rovnakou misiou aj na Považie. V 13. kole II. ligy sme sa proti FK Dubnica nad Váhom mali pôvodne predstaviť doma, kluby sa ale dohodli na výmene poradia zápasov a tak v sobotu 16. októbra o 14:30 budeme hrať na ihrisku súpera.„Atmosféra je po víťazstve pozitívna,“ opisuje náladu v mužstve po výhre v Trebišove tréner Jozef Vukušič. „Cez týždeň sme opäť kvalitne potrénovali a sme pripravení. Dubnicu sme si zanalyzovali. Teší nás, že okrem Pedra sú všetci k dispozícii. Do konca jesene chceme z každého zápasu vyťažiť čo najviac. Nič to nemení na tom, že chceme vyhrať najbližší zápas,“ povedal pred 13. kolom šéf košickej lavičky.


„Cítim sa dobre, atmosféra je super. Bolo dôležité, že sme vyhrali v Trebišove, čím sme sa odpichli do ďalších zápasov,“ hovorí Peter Kavka. „Uvedomujeme si rezervy, na veciach ďalej pracujeme. Do ďalšieho zápasu ideme s tým, že chceme znovu uspieť. Ideme do toho tímovo a poctivo. Ak sa chceme dotiahnuť na čelo tabuľky, musíme vyhrávať,“ je si vedomý kapitán FC Košice, na ktorého nadviazal Erik Pačinda.

„Zápas v Trebišove nás nakopol. Stále chceme hrať na nulu vzadu, teraz sa to podarilo a verím, že rovnako zvládneme aj duel v Dubnici. Ofenzívu máme silnú, je tam veľa možností – je super, že máme v mužstve zdravú konkurenciu.“

S Pačim súhlasí aj Marek Václav. „Čisté konto nám dodá sebavedomie do ďalších stretnutí, v Dubnici to bude podobné ako proti Trebišovu. My už ale ani neriešime, kde hráme - či je to doma, alebo vonku. Musíme duely zvládnuť a brať tri body,“ priznal ľavý obranca, na ktorého v sobotu čaká súboj proti svojmu bývalému klubu.


Dubnica je po jedenástich odohraných zápasov na dvanástej priečke s 12 bodmi a skóre 17:20. FK hralo naposledy ešte druhého októbra, keď podľahlo Skalici vonku 1:4. Kapitánom mužstva je Frederik Bilovský, trénerom Peter Jakuš.


Stretnutie si budete môcť pozrieť bezplatne a bez registrácie na https://www.nike.sk/niketv.

Zapojiť sa môžete do prebiehajúcej súťaže o dres FC Košice s naším novým sponzorom HELL Energy. Súťaž prebieha na našom Facebooku - nájdete tam všetky pravidlá a súťažnú otázku:


Držte palce našim košickým chalanom proti Dubnici!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI