PREVIEW | Slovnaft Cup pokračuje 3. kolom, v stredu ideme za postupom do Lučenca

  • 21.09.2021
  • Vytlačiť
Zaujímavý program na ihriskách súperov pokračuje, medzi ligou nás čaká pohár. V stredu 22. septembra o 15:30 sa predstavíme na ihrisku MŠK Novohrad Lučenec (III. liga Stred) v rámci 3. kola Slovnaft Cupu.


„V pohári budeme rotovať. Hrať budú hráči, ktorí odohrali menej ligových zápasov. Berieme to určite rovnako vážne. Je to síce papierovo ľahší zápas, no pre domácich je to sviatok. Je to dobré mužstvo z III. ligy. Tento týždeň bude iný, pretože cestujeme v stredu, v piatok nás čaká cesta do Komárna. Prenesieme víťaznú mentalitu z minulej soboty do stredajšieho zápasu,“ vyjadril sa o stretnutí tréner Jozef Vukušič a zároveň prezradil trojicu hráčov, ktorá dostane príležitosť. „Chytať bude opäť Valach. Berieme so sebou aj Samuela Magdu a Miroslava Soviča, obaja budú hrať,“ zhrnul v skratke pred stredou šéf košickej lavičky.


„Ja sa na zápas teším. Minulý duel v pohári nám vyšiel dobre výsledkovo aj herne. V stredu zopakujeme to isté. Je to súper z rovnakej ligy,“ povedal Frederik Valach, ktorý si v pohári pripíše druhý štart v prebiehajúcej sezóne.


Najznámejším menom súpera a zároveň kapitánom je brankár Tomáš Jenčo. Trénerom tímu je Marcel Turňa. Lučenec sa do 3. kola pohára prehrýzol po troch triumfoch, keď postupne zdolal Opatovskú Novú Ves a Rimavskú Sobotu zhodne 2:0, aby na konci augusta porazil aj Badín 2:1. Oba góly nášho súpera zaznamenal najlepší strelec tímu Michal Mózer, víťazný zásah prišiel v 90. minúte.


Stream zo zápasu na huste.joj.sk, textový prenos na portáli Onlajny.eu.


Po necelom mesiaci sa opäť stretneme s účastníkom III. ligy z juhu Slovenska, v dueli sme jasným favoritom. Všetci Košičania držte chalanom v stredu palce!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI