PREVIEW | Septembrový program na ihriskách súperov ukončíme v Komárne

  • 24.09.2021
  • Vytlačiť
Septembrový program na ihrisku súperov je na konci. Úvodnú tretinu II. ligy ukončíme v sobotu 25. septembra o 15:30 na ihrisku KFC Komárno, kde sa predstavíme v rámci 10. kola.


Program po stredajšom postupovom dueli v Lučenci bol tréning jednoduchší. „Viac-menej sme regenerovali po pohárovom zápase. Hráči, ktorí oddychovali, mali lepší tréning, v piatok nasleduje viac-menej iba rozcvička, keďže nás čaká cesta do Komárna,“ vysvetlil na úvod tréner Jozef Vukušič.

Výbornou správou je, že sa po dvoch zápasoch späť vracajú Erik Pačinda a Marcus Mölvadgaard. Fit je už aj Dávid Gallovič. „Všetci traja budú v nominácii, sú v poriadku. Cestujú s nami a uvidíme, ako ich optimálne zapojíme do zápasu.“

„Domáci majú eufóriu, sú na treťom mieste, v pohári prešli cez súpera v derby. My sledujeme hlavne seba a naše ciele. Chceme bodovať, chceme naozaj vyhrať. Ideme do toho tímovo, srdciarsky a naplno,“ opísal misiu v Komárne Jozef Vukušič.


„Ja verím, že my dokážeme vyhrať, pretože v Púchove sme uhrali povinné víťazstvo - viac ako len futbalovým spôsobom. Myslím, že nám takýto triumf pomôže. Verím, že v Komárne vyhráme a postupne sa dotiahneme na tie najvyššie priečky,“ povedal pred sobotňajším duelom brankár Igor Šemrinec.


Komárno je po deviatich kolách na priebežnom treťom mieste s 19 bodmi pri skóre 14:7, keď naposledy porazilo Podbrezovú na jej pôde 3:2. Kapitánom mužstva je stredopoliar Kristóf Domonkos, Trénerom KFC je od tohto leta Mikuláš Radványi.


Stretnutie môžete sledovať na portáli https://huste.joj.sk v sobotu od 15:25.


Držte našim košickým chalanom v Komárne palce!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI