PREVIEW | S Komárnom o štvrté miesto v tabuľke

  • 14.04.2022
  • Vytlačiť
II. liga pokračuje aj počas sviatkov. Na Veľký piatok 15. apríla privítajú hráči FC Košice v stretnutí 25. kola KFC Komárno, úvodný výkop v Košickej futbalovej aréne je naplánovaný už o 17:00.

Lístky sú v predaji online, kúpiť si ich viete aj v pokladni dve hodiny pred zápasom.

Triumf nad Púchovom a zaváhanie Humenného znamenalo náš posun na priečku číslo päť – na konte máme 43 bodov pri skóre 55:30. Proti celku z Považia sa gólovo presadili Matej Jakúbek a Marcel Vasiľ, pre ktorého to bol prvý gól v žlto-modrom drese. Po vyše mesačnej absencii v základnej zostave sa vrátil Marcus Mölvadgaard, ktorý si pripísal asistenciu a dostal sa aj do jedenástky kola II. ligy.

Trest za päť žltých kariet si odpykal Erik Pačinda, ktorý aj napriek absencii zostáva lídrom tabuľky strelcov s 15 gólmi. Trinásť ich má na konte Róbert Polievka z Banskej Bystrice, o gól menej ich nastrieľali náš José Ricardo Cortés a Marek Kuzma.

Štvrté KFC Komárno mieša od úvodu súťaže kartami na čele tabuľky. Hosťom z juhu Slovenska patrí pred víkendom štvrtá priečka so 44 bodmi so skóre 37:26 a keďže Košičania sú na piatom mieste, pôjde o priamy boj o pozíciu. Komárno ostatný víkend doma prehralo s Podbrezovou hladko 0:4, predtým remizovalo vonku so Skalicou 1:1.

Lídrom tímu a zároveň kapitánom je bývalý reprezentant Slovenska Kornel Saláta. Najlepším strelcom Gábor Tóth s piatimi gólmi, ktorý sa zotavuje z operácie. Štyri zásahy má na konte Mongol Ganbayar Ganbold. Trénerom Komárna je od júla 2021 Mikuláš Radványi.

Lístky sú v predaji online: https://fckosice.maxiticket.sk/fc-kosice-vs-kfc-komarno-2022.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj v pokladni dve hodiny pred výkopom (od 15:00), budú sa však predávať bez nároku na výber miesta a len do sektorov C3 a C4.


Stretnutie môžete sledovať v televízii na programe JOJ Šport, ale aj online na: https://www.nike.sk/niketv.


Žlto-modrí, vidíme sa na štadióne!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI