PREVIEW | Proti Púchovu s cieľom vrátiť sa na víťaznú vlnu

  • 07.04.2022
  • Vytlačiť
Futbalistom FC Košice sa do cesty v súboji 24. kola II. ligy postavia hráči MŠK Púchov. Duel sa odohrá v piatok 8. apríla o 18:00 v Košickej futbalovej aréne.

Lístky sú v predaji online, kúpiť si ich viete aj v pokladni v deň zápasu dve hodiny pred výkopom.

Pred piatkom nám patrí v tabuľke 6. priečka so 40 bodmi pri aktívnom skóre 53:30. Bezgólová remíza so Šamorínom nezmenila nič ani na poradí strelcov – prvý je naďalej Erik Pačinda s 15 zásahmi, o tri góly menej má tretí José Ricardo Cortés.

Do zápasového rytmu sa vrátil Marcus Mölvadgaard, v základe nastúpil Richard Lásik, na lavičke bol pripravený zasiahnuť Michal Jonec. Cenu Talent mesiaca (za marec) II. ligy vyhral ako prvý hráč FC Košice Marcel Vasiľ aj vďaka vašim hlasom. Hráčom víkendu bol zvolený Filip Kis, ktorý v tomto smere nadviazal na výkony Mateja Jakúbeka zo 16. kola počas jesene.

Trinásty MŠK Púchov bojuje o udržanie sa v súťaži. Na konte má 19 bodov z 23 stretnutí pri negatívnom skóre 28:41, zhodný počet bodov má aj štrnásty Slovan „B“. Dvanásty Rohožník má bodov 22. Minulý piatok Púchov prehral na Horehroní proti Podbrezovej 0:4.

Kapitánom Púchova je skúsený 35-ročný ľavý obranca Patrik Mráz. Najlepším strelcom je Čech Ondřej Ullman s piatimi gólmi, ktorý v Košiciach nebude hrať pre kartový trest. Na trénerskú lavičku zasadol po jesennej časti v Púchove dobre známy Vladimír Cifranič.

Lístky sú v predaji online: https://fckosice.maxiticket.sk/fc-kosice-vs-msk-puchov-2022.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj v pokladni dve hodiny pred výkopom (od 16:00), budú sa však predávať bez nároku na výber miesta a len do sektorov C3 a C4.


Stretnutie môžete sledovať online na: https://www.nike.sk/niketv.


Žlto-modrí, vidíme sa na štadióne!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI