PREVIEW | Na záver marca privítame doma Námestovo

  • 24.03.2022
  • Vytlačiť
Futbalový marec uzavrieme domácim zápasom v rámci 22. kola II. ligy proti MŠK Námestovo. Výkop je na programe o 18:00. Lístky sú v predaji online, kúpiť si ich viete aj zajtra v pokladni dve hodiny pred začiatkom duelu.

Po utorkovej dohrávke nám patrí šiesta pozícia s 36 bodmi pri skóre 47:28. Našimi najlepšími strelcami v lige sú dvanásťgólový Erik Pačinda, o jeden zásah menej má na konte José Ricardo Cortés – obaja sa presadili v remízovom súboji proti Skalici. Po kartových trestoch sa do zostavy môžu vrátiť Peter Kavka, Dávid Gallovič a Matej Moško.

MŠK Námestovo je na poslednom mieste súťaže s tromi bodmi a negatívnym skóre 11:62. Celok zo severu Slovenska doteraz ešte nevyhral, iba trikrát remizoval. Rovnako ako my, tak aj Námestovčania majú za sebou utorkovú dohrávku. V tesnom dueli doma privítali Dubnicu, tá sa tešila z víťazstva 1:0.

Najlepším strelcom mužstva je Samuel Farský a Marek Žákovič s tromi gólmi, kapitánom je skúsený 36-ročný Martin Habiňák. Od začiatku tohto kalendárneho roka má tím pod palcom tréner Roman Marčok.

Lístky sú v predaji online: https://fckosice.maxiticket.sk/fc-kosice-vs-msk-namestovo-2022.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj v pokladni dve hodiny pred výkopom (od 16:00), budú sa však predávať bez nároku na výber miesta a len do sektorov C3 a C4.

Pre fanúšikov je od zajtrajšieho zápasu pripravené nové parkovisko pri štadióne (parkovisko sa nachádza medzi Merkury Marketom a Cassosportom). Vstup na parkovisko je dostatočne označený, s orientáciou vám pomôžu aj naši usporiadatelia. Z parkoviska ku štadiónu vedie chodník bez pretínania cesty pre autá.

Stretnutie môžete sledovať online na: https://www.nike.sk/niketv.

Košičania, vidíme sa na štadióne!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI