PREVIEW | Dohrávka s Petržalkou do tretice v Humennom

  • 02.11.2021
  • Vytlačiť
Do tretice všetko dobré. Trikrát odložený duel 11. kola II. ligy proti FC Petržalka nás čaká v stredu 3. novembra o 13:00 na neutrálnej pôde v Humennom. Trávnik v Čermeli bude pripravený na posledné domáce jesenné kolo proti Slovanu „B“.


„Tento týždeň sme mali nastavený na tri zápasy, ideme podľa plánu. V pondelok sme si oddýchli, v utorok bol predzápasový tréning. Zdravotný stav je veľmi dobrý. Okrem Gladiša a Boroka, ktorý začal trénovať iba v utorok, sú všetci v poriadku,“ prezradil novinky o tíme tréner Jozef Vukušič.

„Ideme podať znovu dobrý výkon, ešte zlepšiť jednotlivé veci. Zmien veľa nebude, skôr to vyzerá na duel so Slovanom „B“. Od soboty bolo teraz dostatok času na regeneráciu, dodal šéf košickej lavičky.


„Atmosféra v kabíne je výborná. Vyhrali sme, v pondelok sme mali voľno, ale najmä sobotňajšia nula nám pomohla. Je to určite veľké plus pred „anglickým“ týždňom. Plný program berieme tak, ako je, pre hostí to bude náročnejšie. Dáme do toho všetko a verím, že ich preskočíme v tabuľke,“ povedal pred stredou kapitán Peter Kavka.

„Prvý polčas proti Bardejovu bol jeden z najlepších polčasov v tejto sezóne. V defenzíve sme všetko vyriešili, v útoku sme strelili dva góly a držali sme loptu, som s tým veľmi spokojný. Výhra 3:0 vonku je perfektná,“ vrátil sa k triumfu na Šariši Marcus Molvadgaard. „S Petržalkou sme síce susedia v tabuľke, chceme však tri body. Tri body a výhru. Vyhrali sme v sobotu, hráme v stredu – zostaneme tímovo na víťaznej vlne.“

„Čisté konto vždy poteší. Keď zvíťazíme a vzadu to uhráme na nulu, tak je to vždy čerešnička na torte,“ reaguje na tretie vygumovanie súpera v sezóne brankár Igor Šemrinec. Ako vníma fakt, že za osem dní nás čakajú tri duely a aj to, že Petržalke sa máme prečo revanšovať? „Čím viac zápasov za kratšie obdobie, tým lepšie pre mňa. Petržalke majú Košice čo vracať. Máme chuť vyhrávať, aby boli spokojní ľudia v klube aj naši fanúšikovia.“


„V sobotu sme boli výborne naladení, tréner vypracoval plán pre zápas a vyšlo to. Do každého zápasu ideme stopercentne pripravení - nezáleží na tom, či je súper prvý alebo šestnásty. Keď súper behá po celom ihrisku, my v tom budeme ešte lepší. Dáme do toho úplne všetko,“ avizuje pred dohrávkou Nana Ntuli.

Menšie zdravotné problémy trápili v uplynulých týždňoch Dávida Galloviča, avšak výborným výkonom proti Partizánu dal na nich zabudnúť. „Je to už všetko v poriadku. Myslím si, že sme boli v Bardejove od začiatku jasne lepším tímom. Držali sme loptu, čakali sme na šance, ktoré sme využili a po polčase sme si boli istí, že si udržíme náskok. Verím, že sme rovnako dobre pripravení aj na stredu a nad Petržalkou zvíťazíme. Pozeráme a sústredíme sa iba na seba.“


Petržalka sa v tabuľke nachádza na 6. mieste s 24 bodmi, má tak o bod viac ako my. V sobotu vyhrala v Námestove 3:1, predtým nestačila vonku na Skalicu 0:2. Trénerom tímu je Mário Auxt.


Stretnutie si budete môcť pozrieť bezplatne na https://www.nike.sk/niketv a rovnako aj v televízii na kanáli JOJ Šport od 12:55.


Držte palce našim košickým chalanom proti Petržalke!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI