Oznamujeme ceny permanentiek a vstupeniek, hľadáme treťoligovú farmu

  • 28.06.2019
  • Vytlačiť

Ako sme sľúbili, prinášame čerstvé informácie aj mimo hracej plochy. Už čoskoro štartujeme s predajom permanentiek, ktoré sa naozaj oplatia – a to hneď z niekoľkých dôvodov!

Začneme ale s cenou vstupeniek na jednotlivé zápasy. Hlavná krytá tribúna – 5€, hlavná nekrytá tribúna (korzo) – 3€. Prechádzame na ovál, kde bude vstupenka stáť 1€. Ženy, seniori, ZŤP a deti do 15 rokov majú vstup na ovál a hlavnú nekrytú tribúnu (korzo) zadarmo.

Permanentka sa bude dať zakúpiť iba na hlavnú krytú tribúnu a bude miestenková. Takisto bude platiť aj na pohárové zápasy. Čo je však na tom najlepšie je fakt, že jej majiteľ si bude môcť prednostne vybrať miesto na hlavnej tribúne KFA v najlepších sektoroch!

Poďme ale k cenám. Permanentka pre krytú tribúnu na sezónu 2019/20 bude stáť 55€, s predajom sa začína od budúceho týždňa. Pri počte 15 domácich ligových zápasov prichádzame k cene 75€. Už tu sa dá ušetriť 20€. Ak k tomu pripočítame aj pohárové zápasy, tak cena permanentky ešte môže klesnúť. Spomenuli sme aj prednostné vybratie miesta na rozostavanej KFA a to ešte nie je všetko. Ako darček dostane majiteľ permanentky podsedák s logom FC Košice v hodnote 9,90€ zdarma! Čo myslíte, oplatí sa?

Po postupe do II. ligy sa sčasti menia aj pravidlá. Počet striedaní sa zníži z piatich na tri. Znamená to, že nie všetci hráči z tímu budú priamo herne vyťažení. Aj to je dôvod, prečo FC Košice hľadá partnera na spoluprácu v podobe futbalovej farmy. Viac o tom vraví už Pavol Turczyk, športový riaditeľ FC Košice.

„Áno, uvažujeme nad farmou. Tým, že cez víkend dostane šancu z toho mužstva maximálne 14 hráčov, káder bude mať 20 (mimo brankárov, pozn. redakcie), tak potrebujeme, aby tých 6-7 hráčov zápas odohralo. Niektorí možno ešte budú môcť nastúpiť za dorast. Tí čo nie, tak budeme chcieť, aby nejaký duel odohrali. Farmu by sme chceli najbližších dňoch vyriešiť. Rokovania prebiehajú, je tam viac možností.“

Toľko informácie z kuchyne klubu. Vidieť sa môžeme už túto sobotu 29.6. Vyšné Opátske bude miestom prvého prípravného súboja FC Košice. Žlto-modrí privítajú fortunaligové Michalovce. Výkop zápasu je o 10:30. Tešíme sa na Vás!


Výber z nášho e-shopu