OZNAM I Spúšťame predaj permanentiek na jarnú časť 2022/2023

  • 01.02.2023
  • Vytlačiť

Je tu jedinečná šanca kúpiť si jarnú permanentku!

SPOLU ZA SVOJIM CIEĽOM.

Buď súčasťou našich domácich zápasov - náš 12.hráč a využi výhody permanentky na jarnú časť. Zakúp si včas permanentku na jarnú sezónu a užívaj si jej výhody, poďme spolu za svojim cieľom!

Je tu jedinečná šanca zakúpiť si permanentku na jarnú časť sezóny 2022/2023! Tešíme sa na napínavé súboje v druhej lige, kde nás čakajú derby zápasy FC Košice - Slavoj Trebišov, FC Košice - FK Humenné a aj ďalšie, ktoré budú určite napínavé. Teraz sa naozaj oplatí prísť na každý zápas. Ak chceš mať isté miesto v Košickej Futbalovej Aréne, kúp si permanentku a využi zľavy, ktoré sú s ňou spojené.

Ak si si ju ešte nestihol zaobstarať, neváhaj, pretože polsezónnu permanentku si môžeš zakúpiť online alebo osobne v pokladni FC Košice každý pondelok v mesiaci február Pri prachárni (oproti Mercury Market) od 16:00 do 18:00.

Ak uprednostňuješ online nákup, stačí pár kliknutí:

https://bit.ly/nakuppermanentkyonline 

VÝHODY POLSEZÓNNEJ PERMANENTKY:

- MINIMÁLNE 40% ZĽAVA Z CENY LÍSTKA.

- PREDKUPNÉ PRÁVO NA VAŠE MIESTO NA SEZÓNU 2023/2024.

- vyber si vlastné miesto v sektore C2, C3, C4 a C5 buď našou fanúšikovskou skalou,

- permanentka zahŕňa 7 domácich zápasov v II. lige, rezervované miesto pre zápasy starších dorastencov v KFA,

- poď na 7 domácich zápasov a zaplať len za 5,

- kúpou permanentky ušetríš minimálne 12€ ak preferuješ online nákup alebo 19€ keď kupuješ vstupenky v deň zápasu v pokladni,

- isté miesto za každých okolností,

- zľavu na permanentku vo výške 50 % si môžu uplatniť dôchodcovia. POZOR! V tomto prípade je potrebné si permanentku kúpiť osobne (NIE ONLINE) na štadióne v pokladni každý pracovný pondelok v mesiaci február od 16:00 do 18:00.

PREDAJ:

V pokladni FC Košice od 6. do 20. februára 2023.

Online od 1. do 20. februára 2023.

Otváracia doba pokladne:

● Pondelok : 16:00-18:00 hod.

● V deň prvého domáceho zápasu nákup permanentiek nebude možný.

Pri kúpe sezónnej permanentky je potrebné:

● Vyplnenie registračného formulára (mail a tel.číslo).

● Pri žiadosti o zľavnenú permanentku predloženie dokladu potvrdzujúceho nárok na zľavu (občiansky preukaz, cestovný pas, prípadne doklad o ťažkom zdravotnom postihnutí (preukaz ZŤP)).

Pri online nákupe je potrebné osobné prevzatie permanentky. Osobne si môžete permanentku prevziať v pokladni, po predložení kupónu-voucheru, potvrdzujúceho objednávku polsezónnej permanentky. Kupón-voucher dostane žiadateľ na svoj e-mail. POZOR! Kupón-voucher neslúži ako permanentka! 

Netráp sa s nákupom jednorazových vstupeniek, kúp si permanentku pre jarnú časť ešte pred začiatkom súťaže, vyber si vlastné miesto a využi ďalšie zľavy, ktoré sú s ňou spojené! Užime si spolu futbalové emócie s FC Košice a zaplňme Košickú futbalovú arénu žlto-modrou emóciou.

MY sme predsa VSS!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI