Nová posila v tíme FC Košice

  • 30.08.2023
  • Vytlačiť

Košický futbalový klub FC Košice počas posledných piatich rokov zažíva doslova revolúciu. Od jeho vzniku spojením menších regionálnych klubov z okolia Košíc v roku 2018 sa postupne z treťoligového klubu prekopal až medzi elitu slovenského futbalu. V roku 2022 sa presťahoval do novej Košickej futbalovej arény, ktorá po dobudovaní klubu poskytne zázemie a zároveň futbalový zážitok na úrovni pre takmer 13 000 divákov.


Klub tak doslova plní sny aj ambície svojich akcionárov, ale aj samotných hráčov. Do kádra trénera Antona Šoltisa prišlo počas leta sedem kvalitných posíl a výsledky v príprave signalizujú, že mužstvo má kvalitu i charakter. Najnovšou posilou mimo futbalového trávnika je partnerstvo so spoločnosťou Slovnaft. „Ako dlhoročný podporovateľ futbalu na Slovensku sme prirodzene rozoznali kvality a potenciál Klubu FC Košice a tešíme sa, že od tohto leta môžu hráči hrdo nosiť logo Slovnaftu na dresoch“, hovorí Anton Molnár, riaditeľ Komunikácie spoločnosti Slovnaft.

Predseda dozornej rady FC Košice, a.s., Gergely Sántha na margo partnerstva s akciovou spoločnosťou Slovnaft doplnil. „Veľmi si vážime podporu takej významnej korporácie, akou je Slovnaft. Partnerstvo je v každej sfére o dôvere a my sme poctení, že táto spoločnosť nám ju prejavila vo veľmi významnej miere. Rád by som vyzdvihol rokovania o spolupráci, ktoré boli veľmi korektné a profesionálne. Od začiatku bolo jasné, že Slovnaft vidí veľký potenciál značky FC Košice, čo je aj pre nás veľmi pozitívny signál,“ povedal Gergely Sántha, ktorý vyslovil aj zaujímavé prianie v súvislosti so vznikom tejto spolupráce. „Jednou z dvoch súťaží, v ktorej počas tejto sezóny účinkujeme, je Slovnaft cup. A práve finále pohárovej súťaže nesúce meno jedného z našich hlavných partnerov sa uskutoční v máji budúceho roka na pôde Košickej futbalovej arény. Ak by sme boli jeho účastníkom, bolo by to nádherným potvrdením správnosti našej spolupráce,“ dodal.


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI