Náš darček k MDŽ: všetky ženy a deti do 15 rokov na Trenčín zdarma!

  • 06.03.2024
  • Vytlačiť

Prečítajte si pokyny smerom k získaniu voľných vstupeniek. Oslávme medzinárodný deň žien víťazstvom pred plnými tribúnami.


Ženy sú nie nadarmo považované za krajšie polovičky svojich chlapov a my by sme ich radi videli čo najviac na sobotňajšom zápase Niké ligy proti Trenčínu. A preto sme sa rozhodli pripraviť im zaujímavý darček k ich sviatku: voľný vstup na sobotňajší zápas s Trenčínom (15.00 hod.). Keďže k ženám neodmysliteľne patria aj ich ratolesti, vstup zdarma budú mať aj všetky deti do 15 rokov.

Samotný vstup do hľadiska všetkým ženám aj deťom do 15 rokov umožnia vstupenky s nulovou hodnotou. Tie si budú môcť vyzdvihnúť pred vstupmi na tribúnu C (C2, C3, C4) pri turniketoch.

Pre rodiny, alebo skupiny ľudí, ktorí budú chcieť sedieť na tribúnach pri sebe, stačí mužom alebo deťom nad 15 rokov predložiť pri turniketoch zakúpené vstupenky a výmenou získajú miestenky vedľa svojej ženskej spoločnosti. 

Dodajme, že voľné vstupenky pre ženy a deti do 15 rokov nie je možné zakúpiť elektronicky. Vyzdvihnúť si ich je možné iba fyzicky na spomínaných vstupoch na tribúne C. 

Všetky dámy, slečny, matky, manželky aj ich detičky v sobotu srdečne pozývame na tribúny KFA.

FOTO: Šimon PAVLIŠIN


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI