I. LSD - U19 : FC Košice - MFK Ružomberok 3:3 (1:1)

  • 13.08.2022
  • Vytlačiť

V otváracom zápase sezóny dnes naši chlapci po bojovnom výkone a bláznivom priebehu remizovali s rovesníkmi z Ružomberka 3:3.

Do vedenia sme išli hneď v úvode, už v 3. minúte  po góle Forgáča. Z vedenia sme sa však netešili dlho, súper z následného protiútoku v 5. minúte vyrovnal. Prvý polčas sa niesol v znamení nepresností na oboch stranách a do kabín sa tak odchádzalo za nerozhodného stavu 1:1. Vedenie nám prinavrátil v 55. minúte Slanina ale chlapci z Liptova sa nevzdali a v priebehu štyroch minút skóre otočili vo svoj prospech. Nakoniec zaslúženú remízu nám v 71. minúte zabezpečil dvojgólový Richard Slanina, ktorý premenil pokutový kop.

I. dorastenecká liga, I.kolo FC Košice U19 - MŠK Ružomberok U19 3:3 ( 1:1 )

Zostava FC Košice U19 : Repko -Forgáč,Jakubko(C),Roško,Šoltes,Veselý,Köteles,Segeďa,Reiter,Slanina,Drenka

Náhradníci : Drenka, Urban, Sabolčík, Gajtko, Oros

Góly : 3. Forgáč , 55. a 71. Slanina - 5. Kútnik , 66. Mizerák , 68. Úradník

Tréner U19 Miroslav Sovič : "Výborný vstup do zápasu a gól v 3. minúte nás mal nakopnúť ale škoda inkasovaného gólu  po protiútoku v 5.minúte po zlom postavení v obrane a neskorej reakcii na hĺbkovú prihrávku súpera. V prvom polčase sme sa nedokázali dostať do tlaku pretože sme mali veľa nepresnosti v individuálnych herných činnostiach. Očakávam ešte väčšiu agresivitu od hráčov vo finálnej fáze. Po pekných akciách a strelených góloch tam boli aj individuálne chyby , ale futbal je aj o chybách a stále sme v štádiu učenia a mame na čom pracovať a zlepšovať sa."

V druhom kole sa naši chlapci predstavia 20.08.2022 o 11:00 na pôde FC Petržalka.


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI