FUTBALISTI FC KOŠICE NAHLIADLI DO PRIESTOROV HISTORICKEJ RADNICE

  • 25.05.2023
  • Vytlačiť

Priestory Historickej radnice mesta Košice prijali doposiaľ mnoho významných hostí pri mnohých významných udalostiach. Pre náš klub je v súčasnosti pamätný postup medzi slovenskú elitu. Práve pri príležitosti nášho postupu do najvyššej slovenskej súťaže prijali primátor mesta Košice Jaro Polaček, námestník primátora Marcel Gibóda a námestníčka primátora Lucia Gurbáľová vedenie, realizačný tím a futbalistov FC Košice. 


Vo štvrtok dopoludnia nám v priestoroch Historickej radnice zagratulovalo vedenie mesta na čele s primátorom Jaroslavom Polačekom k dosiaľ najväčšiemu úspechu nášho klubu, vďaka čomu sa Košice stali opäť prvoligovým futbalovým mestom. Primátor Jaroslav Polaček v úvode svojho príhovoru pripomenul hráčom a pozvaným členom vedenia klubu históriu mesta a následne vyzdvihol postup nášho klubu medzi elitu ako aj prínos pre celé mesto a jeho obyvateľov.   

Za náš klub si vzal slovo prezident klubu Dušan Trnka, ktorý vo svojom príhovore poďakoval za pozvanie v mene celého klubu a následne vyzdvihol spoluprácu s magistrátom a mestom Košice. Nezabudol pripomenúť dlhú a náročnú cestu za naplnením nášho sna a vízií, ktoré sa nám podarilo naplniť aj s podporou vedenia mesta. Zároveň vyslovil želanie, aby naša spolupráca fungovala minimálne na rovnakej úrovni ako doteraz a rovnako nezabudol oceniť aj pokračujúce práce na posladnej fáze výstavby Košickej futbalovej arény.

Na záver nechýbala spoločná fotografia v sále historickej radnice mesta a podpisy členov nášho klubu do kroniky mesta.


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI