Duelom so Šamorínom otvárame päťzápasový apríl

  • 31.03.2022
  • Vytlačiť

Futbalisti FC Košice pokračujú v sérii domácich stretnutí. Po triumfe 6:2 nad Námestovom privítajú v rámci 23. kola II. ligy na východe republiky FC ŠTK 1914 Šamorín – zápas sa odohrá v piatok 1. apríla o 18:00. Lístky sú v predaji online, kúpiť si ich viete aj v deň duelu v pokladni dve hodiny pred úvodným výkopom.


Do prvého aprílového súboja vstupujeme zo šiesteho miesta tabuľky s 39 bodmi pri aktívnom skóre 53:30 – žiadny iný tím nedal v lige toľko gólov ako FC Košice. Po triumfe 6:2 nad Námestovom nastali aj zmeny v poradí strelcov. Na priebežný trón II. ligy zasadol s 15 zásahmi Erik Pačinda, druhý je Banskobystričan Róbert Polievka s 13 gólmi a tretí náš Kolumbijčan José Ricardo Cortés, ktorý brankárov súpera prekonal v 12 prípadoch.


FC ŠTK 1914 Šamorín je pravidelným účastníkom II. ligy, v prebiehajúcom ročníku sa pohybuje v pokojných vodách tabuľky na 9. priečke s 29 bodmi a so skóre 33:32. ŠTK stráca tri body na dvojicu Petržalka – Žilina „B“, na druhej strane má desaťbodový náskok na zónu zostupu.

Kapitánom mužstva je Draško Marič-Bjekič, zo známych mien spomenieme Juraja Pančíka, Argentínčana Alda Báeza či najlepšieho strelca tímu Pétra Nagya s 8 gólmi. Trénerom FC ŠTK je Michal Kuruc.


Lístky sú v predaji online: https://fckosice.maxiticket.sk/fc-kosice-vs-fc-stk-1914-samorin-2022.

Vstupenky si môžete zakúpiť aj v pokladni dve hodiny pred výkopom (od 16:00), budú sa však predávať bez nároku na výber miesta a len do sektorov C3 a C4.


Pre fanúšikov je pripravené parkovisko pri štadióne (parkovisko sa nachádza medzi Merkury Marketom a Cassosportom). Vstup na parkovisko je dostatočne označený, s orientáciou vám pomôžu aj naši usporiadatelia. Z parkoviska ku štadiónu vedie chodník bez pretínania cesty pre autá.

Stretnutie môžete sledovať online na: https://www.nike.sk/niketv.

Košičania, vidíme sa na štadióne!

Sme predsa VSS – Všetci Spolu Silnejší!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI