Držíme sa víťaznej vlny!

• 15.04.2019

21.kolo III.liga východ: MFK Snina 1:3 FC Košice

Do Sniny sme cestovali dobre naladení po predchádzajúcom víťazstve nad Mária Hutou a nik z hráčov ani z realizačného tímu si žiadne zakopnutie nepripúšťal. Duel sa hral za slnečného, ale veterného počasia.

Do prestávky mali výhodu vetra domáci, avšak už v prvej minúte sme mohli skórovať, keď po rozohraní zo stredového kruhu a prihrávke Gálla sa do šance dostal Vyshnevskyi, no jeho strela skončila na pravej žrdi.

Náš tlak pokračoval a v jedenástej minúte po prvý raz rozvlnil sieť domáceho brankára Diňu hlavičkou Radovanovič.  Po vedúcom góle sme trocha zvoľnili a súper sa to snažil využiť. Odmenou za snahu im bol gól na 1:1 v závere prvej polhodinky.

Po inkasovanom góle naši opäť prepli na vyššie obrátky, súpera zatlačili a znova zvonila pravá žrď. V závere polčasu sme predsa len strelili gól do šatne a po druhý raz sme sa ujali vedenia. Úspešným strelcom bol po peknej kombinácii našich Kačala.

Aj po zmene strán sme držali liace zápasu vo svojej moci, avšak skóre sa menilo až v 72.minúte. Po druhý raz sa po prudkej prihrávke Vyshnevskyiého do päťky presadil Radovanovič a stanovil konečný výsledok.

Chlapci si tak po ďalšom víťazstve mohli vychutnať tradičnú ďakovačku s našimi fanúšikmi, ktorí sú bezpochyby oživením a atrakciou III. ligy.
Týmto víťazstvom sme si upevnili post lídra a aj vďaka zakopnutiu druhého Vranova  v Krompachoch máme na čele peletónu už 11 bodový náskok a postup do druhej ligy je čoraz bližšie.

Tešíme sa na pekný futbal, veľa gólov a ďalšie víťazstvo našich v domácom zápase
práve proti Krompachom v sobotu 20.4. o 16,00 hod.