Dorastenci z Liptova bez bodu, žiaci s tromi výhrami i remízou proti Prešovu a Popradu

• 28.03.2022

Prehry dorastencov na Liptove, výhra i remíza s Prešovom a triumfy proti Popradu. Taký bol uplynulý víkend z pohľadu kategórií U12 až U17 FC Košice.

Najbližší program I. LSD, 20. kolo:

FC Košice vs. FK Poprad – 02.04. o 11:00 – Hrá sa v Krásnej

16. kolo I. LMD: MFK Ružomberok 1:0 (0:0) FC Košice

Zostava FC: J. Drenka – Biľ, Kaleta (C), Baďo, Balog, Köteles, Veselý (65. D. Urban), Sabolčík, Slanina, Barto (61. Friga), Gajtko

Gól: 59. Jendroľ

Najbližší program I. LMD, 18. kolo:

MŠK Žilina vs. FC Košice – 02.04. o 13:30

16. kolo I. LMD: MFK Ružomberok 2:0 (0:0) FC Košice

Zostava FC: Kalanin – Komarek, Palfi, Ivan, Pástor (C), Petrík (51. Tóth), Sejka (70. Pončák), Rebej (66. Mikloš), Polča, Bojčík, Juhan (51. Veselý)

Góly: 49. Žmijovský, 63. Pavlík

Dominik Ivanko, tréner U16: „V prvom polčase sme súpera k ničomu nepustili, z našej strany chýbal len väčší dôraz v útočnej zóne. V druhom polčase sme začali aktívne, mali sme dobrú šancu. Bohužiaľ, nezachytili sme súperove štandardné situácie, identické dva rohové kopy, po ktorých sme neubránili hráča na zadnej žrdi. Naopak, po rohovom kope sme my hlavičkovali len do žrde...“

MŠK Žilina vs. FC Košice – 02.04. o 15:45

5. kolo I. LSŽ Stred + Východ – skupina o titul: FC Košice 0:0 1. FC Tatran Prešov

Zostava FC: Poľa – Bučko, Handlovič, Halčiščák (C), Mičian, Müller, Al-Zabidi, Fecso, Onyshchuk (51. Klasovský), Špatz (51. Gliganič), Trnka (71. D. Takáč)

Najbližší program, I. LSŽ Východ, 6. kolo:

MFK Ružomberok vs. FC Košice – 03.04. o 11:00

5. kolo I. LSŽ Stred + Východ – skupina o titul: FC Košice 1:0 (1:0) 1. FC Tatran Prešov

Zostava FC: Kovalčík – Šturák (36. Priščák), Piga, Guman, Gurbáľ, Džaferi, Szabo (57. Škarbek), Baláž (C), Verböczi, Kraus, Mikloš (42. Straka)

Gól: 18. Kraus

13. kolo I. LMŽ Východ: FK Poprad 0:7 (0:4) FC Košice

Zostava FC: Kalanin, Fedorko - Saxa, Brösztl, Kušnierik, Dreveňák, Al-Zabidi, Mihaľ (C), Ivan, Szalka, Emini, Bojčík, Halász, Gálik, Zahoranský

Góly: Bojčík 5, Ivan, Halász

Najbližší program, I. LMŽ Východ, 14. kolo:

FC Košice vs. FC Lokomotíva Košice – 03.04. o 10:00 – Hrá sa na Vyšnom Opátskom

13. kolo I. LMŽ Východ: FK Poprad 8:21 (5:13) FC Košice

Zostava: Pelegrin, Mochnáč - Hudák, Duľa, Š. Varga, Kašper, Sopko, Straka, Človečko, Genčúr, Eľko, Sladík, Sásfai, Plavnický, Kubinec, Džaferi, Sabol, Nagy, Badó, Bicák

Góly: Sásfai 4, Badó 4, Š. Varga 3, Človečko 2, Nagy 2, Kašper, Sopko, Genčúr, Sladík, Kubinec, Sabol

FC Košice vs. FC Lokomotíva Košice – 03.04. o 11:30 – Hrá sa na Vyšnom Opátskom