Ankety o Hráča a Gól jari ovládol Erik Pačinda!

  • 07.06.2022
  • Vytlačiť

Milí fanúšikovia FC Košice, 

vďaka vašim hlasom sme spoznali Hráča a Gól jari 2022 FC Košice. V oboch hlasovaniach triumfoval Erik Pačinda.

33-ročný ofenzívny hráč si počas jarnej časti pripísal na konto 8 gólov, celkovo sa stal najlepším strelcom tímu v uplynulej sezóne so 17 zásahmi a proti Námestovu zaznamenal hetrik ako prvý futbalista v histórii Košickej futbalovej arény. Svoje kvality potvrdil zvolením do Ideálnej jedenástky sezóny II. ligy. V našej ankete o Hráča jari získal takmer 57 % všetkých hlasov a obhájil tak triumf z jesene.

„Som rád za góly a asistencie, z pohľadu môjho individuálneho výkonu to bolo v poriadku. Osobne by som to však vymenil za postup, respektíve, aby sme skončili do tretieho miesta a mohli ísť do ligy, o to viac to mrzí. Verím však, že nová sezóna bude lepšia a odštartujeme ju hneď tak, aby sme sa držali od začiatku čo najvyššie. Čakáme prírastok do rodiny, takže ja som za uplynulé mesiace naozaj rád a dúfam, že budem naďalej zdravý - že tri roky, ktoré som podpísal v Košiciach, tu dotiahnem do konca,“ zhodnotil uplynulé mesiace a zamyslel sa nad tými najbližšími líder žlto-modrej ofenzívy.


Erik si získal vašu priazeň aj v druhej ankete – o Gól jari. Technický „padáčik“ spoza šestnástky Pačiho vyhlásenou ľavačkou proti Námestovu v semifinále porazil Marcela Vasiľa, vo finále nedal šancu trefám Nanu Ntuliho a Samuela Gladiša. Zaujímavosťou je, že aj na jeseň zvíťazil zásah zo súboja proti nováčikovi zo severného Slovenska. Na konci roka 2021 sa z ocenenia tešil Marek Václav.

„V sezóne sme dali veľa pekných gólov – či už Nana, Ricky Cortés, Marcus, ale takisto Glady. Ja som rád, že som vyhral aj toto ocenenie a dúfam, že pekné góly budeme dávať aj naďalej,“ zaželal si Erik.

Pači, gratulujeme k oceneniam!


Gratulujeme tiež výhercom vecných cien, ktoré ste mohli získať za zapojenie sa do hlasovaní. Výhercu z Facebooku sme oznámili v príspevku a prosíme ho, aby nás kontaktoval v správe na sociálnej sieti. Náhodne vyžrebovaným hlasujúcim z ankety o Hráča jari sa stala Katarína T., ktorú budeme kontaktovať.

Na záver vám ďakujeme za účasť v anketách a už sa na vás tešíme v novej sezóne!


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI