AKTUALITA I Macedónčan Valmir Nafiu novou posilou FC Košice

  • 15.02.2023
  • Vytlačiť

Novou posilou nášho klubu sa stáva Valmir Nafiu - 28 ročný Macedónčan, ofenzívny záložnik k nám prichádza na hosťovanie z následnou opciou z tímu Shkendija Tetovo. Valmir Nafiu je skúsený hráč, ktorý sa môže popýšiť ziskom piatich titulov v troch rôznych krajinách a okúsil aj atmosféru Budesligy. Ako 20 ročný debutoval v zápase proti Herthe Berlín pod vedením trénera Josefa Zinbauera.

Vizitka Valmira Nafiu:

Mládežnícky reprezentant: U17, U19, U21. Kvalifikácia Európskej Ligy 2020 proti Tottenhamu 1:3. Jediný gól za Shkendiju Tetovo strelil Valmir Nafiu. Kvalifikácia Ligy Majstrov - nastúpil proti tímom: Partizan Belehrad, FC Sheriff Tiraspol, RB Salzburg. V 20 rokoch debutoval v Bundeslige v tíme Hamburger SV. 

Kluby: Shkendija Tetovo, Renova Dzepciste, Hamburger SV, APOEL Nicosia, KF Skënderbeu

Trofeje: 1x vitaz Albanska liga, 3x vitaz Macedonska liga, 1x vitaz Cyperska liga,1x vitaz Cypersky pohar

Tréner Antom Šoltis o Valmirovi “ Tip na Valmira nám dal Ján Krivák, ktorý s ním pôsobil v mužstve Shkendija. Vynikajúcu prácu odviedol aj náš manažment, ktorý Valmira presvedčil aby našu ponuku nakoniec prijal. Je to ofenzívny hráč, výborný na lopte so zdravým sebavedomím. Typickým pre hráčov z Balkánu. Je to kreatívny hráč, ktorý sa snaží hrať priamočiaro dopredu a nebojí sa skúšať hru jeden na jedného. Má zaujímavý životopis, na svoj vek aj bohaté medzinárodné skúsenosti z pohárovej Európy, preto verím, že bude pre naše mužstvo oživením a prínosom.“ 


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI