Ako trávia tieto dni Gergely Tumma, Dávid Leško a Kamil Karaš?

  • 29.03.2020
  • Vytlačiť
Počas tohto neľahkého obdobia sa musíme všetci zmieriť s tým, že nerobíme veci, ktoré by sme inak robili za bežnej situácie.


Futbalisti FC Košice spolu netrénujú, sú rozlezení po svojich domovoch, pripravujú sa individuálne. Aj preto nás zaujímalo, ako trávia voľný čas oni. Čakajú na Vás dva články, v ktorých Vám priblížia svoje udalosti počas dňa vždy traja futbalisti v žlto-modrom.


Svoj deň si perfektne rozdelil Gergely Tumma (na fotke vpravo). Geri dobre vie, čomu sa má kedy venovať. „Na toto obdobie som si stanovil plán, ktorý viac-menej dodržiavam. Každé ráno vstávam o ôsmej, potom mám raňajky. Od deviatej do desiatej čítam knihu alebo počúvam podcasty. Okolo desiatej si zvyknem na dvore zatrénovať, ak to počasie dovolí. Potom idem mamine vypomôcť do kuchyne, niekedy aj sám navarím, ak nestíha,“ nezabúda ani na domáce povinnosti mladý stopér. Poobede si na chvíľu ľahnem a okolo druhej-tretej si zvyknem chodiť zabehať, keďže máme behy na každý deň. Po behoch už mám voľno - vtedy trávim čas s rodinou, zvykneme si zahrať spoločenské hry alebo si zahrám PlayStation. Na koniec si večer o ôsmej pustím nejaký film a zaspím.“                                                                                                                                                  

Vyspovedali sme aj Dávida Leška (na fotke vľavo), ktorý na jeseň pripravil niekoľko pekných gólových akcií, prezentoval sa aj presným priamym kopom do siete Šamorína. „Väčšinu času v karanténe trávim, ako inak, doma. Popritom plním plán, ktorý sme dostali od klubu a od nášho kondičného trénera. Doobeda zvyknem behávať a poobede už trávim čas iba doma. Keď je počasie lepšie, tak sa snažím počas dňa ísť prejsť do prírody a tam prísť na trochu iné myšlienky a nabiť sa pozitívnou energiou, dopĺňa šikovný krídelník, ktorý si je vedomý, že aj mentálna hygiena je v tomto čase dôležitá. „Väčšinu času však trávim zodpovedne doma,“ uzavrel Dávid.


„Toto obdobie trávim doma v Starej Ľubovni, kde sa snažím plniť nariadenia, ktoré v krajine sú,“ začína opisovať rutinu svojich terajších všedných dní Kamil Karaš (na fotke v strede). „Väčšinu času teda trávim doma, kde sa venujem štúdiu, keďže nám zo školy pravidelne posielajú materiály. Každý deň potom chodím behávať podľa plánu, ktorý sme dostali. Okrem toho si pozriem televíziu alebo veci na internete. Je jasné, že všetkým hráčom najviac chýba futbal. „Verím, že sa čo najskôr vrátime k životu bez karantény, k tréningom a zápasom, ktoré nám všetkým veľmi chýbajú,“ zaželal si na záver Kamil.


Dnes sme Vám priblížili priebeh dní Gergelyho Tummu, Dávida Leška a Kamila Karaša. V ďalšej časti sa môžete tešiť na košických odchovancov - Františkov Pavúka a Vancáka a takisto Ukrajinca Olega Vyshnevskyiho. Takisto nás zaujíma, ako trávite svoje dni Vy, naši fanúšikovia. Pochváľte sa nám fotkou či krátkym opisom do komentára.


Aj v boji proti neviditeľnému nepriateľovi sme VSS – Všetci Spolu Silnejší.

Buďme, prosím, zodpovední.


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI