AKADÉMIA I Zverenci trénera Jaroslava Kolbasa U13 absolvovali sústredenie vo Vysokých Tatrách

  • 27.11.2022
  • Vytlačiť

Jesenná časť súťaže v kategórii žiakov a prípraviek sa nám už skončila a tak naši mladší žiaci, zverenci trénera Jaroslava Kolbasa z kategórie U13, využili ponúknutú možnosť a absolvovali sústredenie v Starej Lesnej. O sústredení sme sa porozprávali s trénerom.

Sústredenie FC Košice U 13 - (15.11.-20.11.2022) Stará Lesná

"Prioritou sústredenia bolo naplnenie po športovej stránke, čo si myslím, že sa podarilo splniť. Na trénovanie sme využívali ihrisko v Tatranskej Lomnici takisto sme sa pár krát venovali rozvoju všeobecnej vytrvalosti, kde sme absolvovali výbeh v tatranskej prírode. Vrcholom sústredenia bol triangel na ihrisku Poprad-Stráže, kde sme si zmerali sily v prípravných zápasoch s kvalitnými celkami -  AS Trenčín a MŠK Žilina." skonštatoval na úvod tréner Jaroslav Kolbas.

"V prvom stretnutí nás chlapci potešili výborným výkonom a odmenou im bolo víťazstvo nad rovesníkmi z AS Trenčín. Druhý zápas nám už síce výsledkovo nevyšiel, ale chlapcov musím pochváliť za nasadenie a snahu počas celého zápasu. Podobná konfrontácia je pre nás veľmi dôležitá, chlapci majú možnosť zmerať si sily so súpermi s ktorými sa počas sezóny bežne nestretávajú."

Výsledky zápasov :

FC Košice  2:0 (1:0) AS Trenčín U13    Góly: Sladík, Duľa

FC Košice  0:6 (0:2) MŠK Žilina U13   

"Takisto sústredenie splnilo aj spoločenský charakter, nakoľko chlapci trávili spolu čas aj mimo ihriska. Absolvovali sme celodennú túru zo Starej Lesnej na Rainerovu chatu, Hrebienok a späť. Boli sme na Štrbskom plese, každý deň sme využívali na hoteli možnosť regenerácie vo forme bazéna a wellness. Na programe sme mali aj teambulding, kde si chlapci zmerali sily v stolnotenisovom a bowlingovom turnaji a mnoho ďalších maličkostí na spestrenie. K tomu všetkému chutná a kvalitná strava prispeli k tomu, že sústredenie naplnilo a povedal by som až predčilo naše očakávania a chlapci si odnášajú veľký zážitok, na ktorý tak skoro nezabudnú! Ako tréner som rád, že sme mali možnosť toto všetko absolvovať a chcem touto cestou v mene celého kolektívu a chlapcov vyjadriť veľkú vďaku klubu a partnerom klubu." dodal na záver tréner.   


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI