AKADÉMIA I Starší žiaci U15 v KFA. V sobotu o 17:00 privítame tím MŠK Žilina.

  • 01.06.2023
  • Vytlačiť

Akadémia FC Košice aj naďalej pokračuje v tradícii zápasov v Košickej futbalovej aréne.  Najbližší domáci zápas 13. kola nadstavbovej časti o titul, FC Košice – MŠK Žilina, tak odohrajú zverenci trénera Rudolfa Urbana z kategórie U15 na KFA, zápas sa začína v sobotu 3.6. o 17:00. 


Ak ešte nemáte program na víkend, tak môžete prísť podporiť našich starších žiakov na štadión KFA. V sobotu prebieha na štadióne podujatie Deň detí v KFA a môžete tak stráviť príjemné popoludnie aj so svojimi najmenšími.

Prvé vystúpenie v aktuálnej sezóne v Košickej futbalovej aréne čaká našich starších žiakov FC Košice v sobotu 3. júna o 17:00. Kategória do 15 rokov privíta v 13. kole nadstavbovej časti  I. ligy starších žiakov rovesníkov zo Žiliny. Tešíme sa, že sa nám podarilo presunúť zápas 13. kola do Košickej futbalovej arény. V tejto vekovej kategórii to bude premiéra, keďže doteraz sa v KFA predstavili len naši starší dorastenci.

Mužstvo trénera Rudolfa Urbana čaká tabuľkový sused, ktorý je po dvanástich odohratých kolách na prvej priečke, našim chlapcom patrí aktuálne druhá priečka ligovej tabuľky. V poslednom vystúpení naši chlapci remizovali na pôde tímu Zemplín Michalovce 1:1.

Tréner kategórie U1, Rudolf Urban na margo prvého vystúpenia svojich zverencov v KFA : "V závere sezóny mame príjemnú príležitosť odohrať zápas v KFA! Chlapci si ju vypýtali svojim celoročným prístupom k tréningovému procesu a najmä výkonmi v náročných zápasoch, v ktorých častokrát išli na hranice svojich schopnosti! Čaká nás kvalitný tím Žiliny ale viem, že aj v tomto zápase chlapci ukážu akým skvelým tímom sú! Držte nám palce!"

Vstup na zápas bude do sektorov VIP L , VIP / Vchod H2 VIP LOUNGE / zadarmo. Pozor, lístky je  potrebné si zaobstarať online.

Majitelia permanentiek do sektorov C a sektorov VIP P/L majú vstup na zápas zadarmo - potrebujú si však tiež zaobstarať samostatný lístok na zápas.

Lístky sú k dispozícii na odkaze:

https://fckosice.maxiticket.sk/majstrovsky-zapas-u15-i-lsz-fc-kosice-msk-zilina-2023


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI