AKADÉMIA I Starší dorastenci U19 v KFA. V sobotu o 11:00 privítame Zemplín Michalovce.

  • 24.05.2023
  • Vytlačiť

Akadémia FC Košice sa aj tento rok rozhodla pokračovať v tradícii zápasov v Košickej futbalovej aréne.  Najbližší domáci zápas 26. kola, FC Košice - Zemplín Michalovce, tak odohrajú zverenci trénera Miroslava Soviča z kategórie U19 na KFA, zápas sa začína o 11:00. Súčasťou programu, bude aj rozlúčka s chlapcami, ktorí v tejto kategórii po sezóne končia.


Ak ste si mysleli, že tento víkend zostane bez futbalu v Košickej futbalovej aréne, tak ste sa mýlili!

Druhé vystúpenie v aktuálnej sezóne v Košickej futbalovej aréne čaká náš starší dorast FC Košice v sobotu 27. mája o 11:00. Kategória do 19 rokov privíta v 26. kole I. dorasteneckej ligy rovesníkov z Michaloviec.Tešíme sa, že sa nám podarilo presunúť zápas 26. kola I. dorasteneckej ligy medzi FC Košice a MFK Zemplín Michalovce do Košickej futbalovej arény.

Mužstvo trénera Miroslava Soviča st. čaká tabuľkový sused, ktorý je po dvadsiatich piatich odohratých kolách na jedenástej priečke, našim chlapcom patrí zatiaľ deviata priečka ligovej tabuľky. V poslednom vystúpení naši chlapci zvíťazili na pôde MFK Dukla Banská Bystrica 1:0 a poslali tak fanúšikom výbornú pozvánku na sobotňajší duel.

Vstup na zápas bude do sektorov VIP L , VIP / Vchod H2 VIP LOUNGE / a AP zadarmo. Pozor, lístky je  potrebné si zaobstarať online.

Majitelia permanentiek do sektorov C a sektorov VIP P/L majú vstup na zápas zadarmo - potrebujú si však tiež zaobstarať samostatný lístok na zápas.

Lístky sú k dispozícii na odkaze:

https://fckosice.maxiticket.sk/ticket/select-event/id/14728


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI