AKADÉMIA I Kategóriu U13 čaká 5. ročník Medzinárodného turnaja už túto sobotu.

  • 19.04.2023
  • Vytlačiť

Našich mladších žiakov z kategórie U13 čaká už túto sobotu, 22.4., kvalitne obsadený medzinárodný turnaj. Zverenci trénera Jaroslava Kolbasa sa predstavia v domácom prostredí na štadióne Vyšné Opátske v rámci súbojov skupiny B. Prinášame Vám zoznam účastníkov, program turnaja a krátky rozhovor s trénerom Jaroslavom Kolbasom.


V poradí 5. ročník turnaja má naozaj kvalitné obsadenie. Vedeniu akadémie sa podarilo zabezpečiť účasť klubov, ktoré patria v práci s mládežou medzi to najlepšie, čo momentálne mládežnícky futbal ponúka. Jednodňového turnaja sa zúčastní 6 tímov, 4 zo Slovenska, po jednom z Maďarska a Rumunska. Turnaj sa odohrá na ihriskách vo Veľkej Ide ( skupina A ) a na Vyšnom Opátskom ( skupina B a zápasy o umiestnenie ). Jedno stretnutie o konečné 5. miesto uvidia diváci aj na štadióne v Krásnej nad Hornádom.

V skupine A sa predstavia tímy MŠK Ružomberok, FC Spartak Trnava a rumunská FK Csíkszereda. V skupine B sa okrem našich chlapcov predstavia tímy ŠK Slovan Bratislava a maďarský Győri ETO FC.

Zápasy o umiestnenie :  

o 5. miesto 14:00 - ihrisko Krásna

o 3. miesto 14:00 - Vyšné Opátske

o 1. miesto 15:00 - Vyšné Opátske

Tréner kategórie U13 - Jaroslav Kolbas : " Sme veľmi radi, že sme dostali príležitosť zorganizovať a zúčastniť sa tak kvalitného turnaja. Pre chlapcov to bude dobrá previerka, stretneme sa s kvalitnými súpermi a budeme si môcť urobiť obraz o tom, kde sa nachádzame. Predsa len, súťažné zápasy v našej kategórii nás natoľko nepreveria. O to viac si vážime túto možnosť a vidím aj na chlapcoch, že sa na turnaj tešia. Chcem sa aj z tohto miesta poďakovať vedeniu akadémie a akcionárom klubu, že sa podujali zorganizovať turnaj s takouto kvalitnou účasťou."


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI