AKADÉMIA I Kategóriu prípraviek U12 čaká počas víkendu Medzinárodný turnaj Baník Cup.

  • 16.06.2023
  • Vytlačiť

Našich chlapcov z kategórie prípraviek U12 čaká už tento víkend kvalitne obsadený medzinárodný turnaj. Zverenci trénera Františka Haranga sa predstavia v Ostrave, kde  si zmerajú sily so svojimi súpermi na štadióne akadémie Baníku . Prinášame Vám zoznam účastníkov, program turnaja a krátky rozhovor s trénerom Františkom Harangom.


Medzinárodný turnaj FC Baník Cup – O pohár Tomáša Bernadyho, má naozaj kvalitné obsadenie. Vedeniu akadémie Baníka sa na v poradí 6. ročník podarilo zabezpečiť bohatú medzinárodnú účasť klubov, ktoré patria v práci s mládežou medzi to najlepšie, čo momentálne mládežnícky futbal ponúka. Dvojdňového turnaja sa zúčastní 24 tímov, 12 domácich vrátane tímov AC Sparta a SK Slavia Praha, 6 zo Slovenska ( FC Košice, Slovan Bratislava, AS Trenčín, Spartak Trnava, MŠK Žilina a FC Petržalka ), 4 z Poľska ( Wisla Krakov ),  a po jednom z Rakúska ( Austria Viedeň ) a Ukrajiny. Naši chlapci sa predstavia v skupine D na Bazaloch.

Program zápasov v skupine :

10:00 FC Zbrojovka Brno – FC Košice

11:00 FC Košice – FC Spartak Trnava

12:00 FC Košice – FC Hlučín

13:00 SK Slavia Praha – FC Košice

14:00 FC Košice – GKS Katowice

Tréner kategórie U12 – František Harang : "Som veľmi rád, že sme dostali takúto príležitosť, a že sa môžeme predstaviť na medzinárodnom turnaji Baník Ostrava Cup, kde chlapcov čaká dobrá previerka, stretneme sa s kvalitnými súpermi  a budeme si môcť urobiť obraz o tom, kde sa nachádzame a kde sa zlepšiť. Chlapci sa na turnaj veľmi tešia. Chcem sa aj z tohto miesta poďakovať športovému riaditeľovi, že nás prihlásil na takýto kvalitný turnaj."

Viac informácií o turnaji nájdete tu : https://banikcup.cz/6-rocnik-2023/


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI