​3. ročník Memoriálu Imricha Balogha túto sobotu v Barci a Vyšnom Opátskom s medzinárodnou účasťou

  • 28.07.2022
  • Vytlačiť

V košickej Barci a Vyšnom Opátskom sa v sobotu 30. júla uskutoční tretí ročník Memoriálu Imricha Balogha. Už tradične si v kategóriách U15 (Barca) a U14 (Vyšné Opátske) zmerajú sily štyri výbery zo Slovenska a zahraničia.

V U15 to bude FC Košice, DVTK Diosgyör, DVSC Debrecen a Výber Východoslovenského futbalového zväzu. Prvý zápas je na programe o 10:30, slávnostné otvorenie turnaja o 11:30. V kategórii do 14 rokov súťažia rovnaké tímy s výnimkou Debrecenu, ktorý vymení ILLÉS Akadémia, začína sa o 10:00.

Klub FC Košice v spolupráci s FK Košice - Barca a rodinou p. Balogha organizujú tretí ročník Memoriálu. Turnaj nesie meno Imricha „Mimiho“ Balogha – muža, ktorý venoval celý svoj život futbalu v Košiciach a na východnom Slovensku.

Práve vďaka Imrichovi Baloghovi a Barčanom zostali Košice na futbalovej mape počas nepríjemného obdobia spred niekoľkých rokov. Imrich Balogh pomáhal pri vzniku FC Košice, v jeho milovanej Barci hrali následne mládežnícke tímy FC Košice svoje majstrovské zápasy. Mimi spojil s Barcou celý svoj život, s láskou a nadšením sa staral nielen o trávnik na tamojšom štadióne.

Imrich Balogh nás navždy opustil vo veku nedožitých 61 rokov vo štvrtok 2. mája 2019.

Česť jeho pamiatke!Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC

MEDIÁLNI PARTNERI