AKADÉMIA I Kategórie prípraviek U10 a U11 čaká Medzinárodný turnaj už počas víkendu.

  • 24.05.2023
  • Vytlačiť

Našich chlapcov z kategórie prípraviek U10 a U11 čaká už tento víkend, kvalitne obsadený medzinárodný turnaj. Zverenci trénera Mareka Segeďu z kategórie U10 sa predstavia v domácom prostredí na štadióne Vyšné Opátske a zverenci trénera Adriána Lysáka z kategórie U11 si zmerajú sily so svojimi súpermi na štadióne Lokomotívy v Čermeli. Prinášame Vám zoznam účastníkov, program turnaja a krátky rozhovor s trénerom Adriánom Lysákom.


Medzinárodný turnaj FC Košice Cup má naozaj kvalitné obsadenie. Vedeniu akadémie sa podarilo zabezpečiť bohatú medzinárodnú účasť klubov, ktoré patria v práci s mládežou medzi to najlepšie, čo momentálne mládežnícky futbal ponúka. Dvojdňového turnaja sa zúčastní 10 tímov, 4 zo Slovenska, 4 z Maďarska a po jednom z Rumunska a Poľska. Turnaj sa odohrá na ihriskách Lokomotívy v Čermeli ( kategória U11 ) a na Vyšnom Opátskom ( kategória U10 ).

Tréner kategórie U11 Adrián Lysák : " V prvom rade sme veľmi radi, že sa nám podarilo zorganizovať tak kvalitný turnaj s medzinárodnou účasťou. Pre chlapcov to bude dobrá previerka, stretneme sa s kvalitnými súpermi a budeme si môcť urobiť obraz o tom, kde sa nachádzame. Pre chlapcov to bude zároveň aj motiváciou do ďalšieho napredovania. Chcem sa aj touto cestou poďakovať vedeniu akadémie a akcionárom klubu, že sa podujali zorganizovať turnaj s takouto kvalitnou účasťou. Zároveň naše poďakovanie patrí aj klubom, ktoré prijali naše pozvanie. Verím, že oba turnaje ponúknu divákom atraktívny futbal a chcem ich aj touto cestou pozvať počas víkendu na oba štadióny. " 

KOŠICE CUP - KATEGÓRIA U10 :

KOŠICE CUP - KATEGÓRIA U11:


Výber z nášho e-shopu

GENERÁLNY PARTNER


HLAVNÍ PARTNERI


  • Hell Energy drink

PARTNERI


  • KPC
  • GymBeam

MEDIÁLNI PARTNERI