E-SHOP

Výsledkový servis 06.05-12.05.2019

Výsledkový servis 06.05-12.05.2019
  • 13.05.2019
  • Vytlačiť
U19:

II.liga - SD - U19 - skupina VÝCHOD - VsFZ - Nadstavbová časť o postup - 13.kolo

FC Košice - MFK Slovan Sabinov 9:1 (6:0) (góly: Škovran 2, Albisu 2, Drozdov 2, Ukropec 2, Pekarčík)

U17:

II.liga - MD - U17 - skupina VÝCHOD - VsFZ - Nadstavbová časť o víťaza - 13.kolo

FC Košice - MFK Slovan Sabinov 9:0 (3:0) (góly: Bodnár 2, Migač 2, Šoltés 2, Segeďa, Sovič, Prokop)

U14:

I.liga - SŽ - U15 - skupina STRED + VÝCHOD - Nadstavbová časť o titul - 8.kolo

FC Košice U14 - MFK Dukla Banská Bystrica U15 0:0 (0:0)

U13:

I.liga - SŽ - U14 - skupina STRED + VÝCHOD - Nadstavbová časť o titul - 8.kolo

FC Košice U13 - MFK Dukla Banská Bystrica U14 1:6 (1:3) (gól: Puzder)

U13:

I.liga - MŽ - U13 - skupina VÝCHOD - 22.kolo (predohrávka)

MFK Snina - FC Košice 3:1 (3:0) (gól: Rebej)

U12:

I.liga - MŽ - U12 - skupina VÝCHOD - 22.kolo (predohrávka)

MFK Snina - FC Košice 2:25 (1:12) (góly: Polča 4, Gliganič 4, Takáč S. 3, Takáč D. 3, Muller 2, Halčišák 2, Klasovský 2, Škovran 2, Fecso, Špatz, Andráš)

U12:

I.liga - MŽ - U13 - skupina VÝCHOD - 17.kolo

FC Košice U12 - SLAVOJ Trebišov U13 6:3 (3:2) (góly: Polča 2, Muller, Fecso, Gliganič, Andráš)

U11:

I.liga - MŽ - U12 - skupina VÝCHOD - 17.kolo

FC Košice U11 - SLAVOJ Trebišov U12 3:7 (1:2) (góly: Gurbaľ, Mikloš, Míšek)

U15 "B":

II.liga - SŽ - U15 - skupina A - VsFZ - 16.kolo

FC Košice B - FK Košická Nová Ves 4:0 (0:0) (góly: Čuchta 2, Horňák, Repko p.k.)

U13 "B":

II.liga - MŽ - U13 - skupina A - VsFZ - 16.kolo

FC Košice B - FK Košická Nová Ves 0:9 (0:4)

U15 "B":

II.liga - SŽ - U15 - skupina A - VsFZ - 17.kolo

FC Košice B - FK Galaktik "B" 17:0 (9:0) (góly: Goleňa 6, Forgáč 2, Šoltés 2, Horňák 2, Hoksz, Drenka, Betík, Repko, Danko)

U13 "B":

II.liga - MŽ - U13 - skupina A - VsFZ - 17.kolo

FC Košice B - FK Galaktik "B" 10:0 (3:0) (góly: Šomjak 3, Urban 2, Trnka, Orosz, Taškovič, Genčúr, Lažo)

U10:

Prípravky SFZ - U11 - skupina Východ "A"

FC Košice U10 - FK NOVES Spišská Nová Ves U11 16:6 (7:4) (góly: Halász 3, Mihaľ 2, Seman 2, Takáč 2, Sakmár, Šturák, Marchenko, Dreveňák, Tóth, Guman, Emini)

U9:

Prípravky SFZ - U10 - skupina Východ "A"

FC Košice U9 - FK NOVES Spišská Nová Ves U10 13:17 (7:10) (góly: Sopko 3, Sabol 2, Varga Š. 2, Varga D. 2, Eľko, Hudák, Petrigal, Sládik )

U8:

Prípravky SFZ - U9 - skupina Východ "A"

FC Košice U8 - FK NOVES Spišská Nová Ves U9 10:38 (5:15) (góly: Lapšanský 4, Kresta 2, Hradický, Papcun, Koščo, Turczyk)

U11 "B":

Prípravky MFZ KE - 12.kolo

FA Buzica - FC Košice "B" 19:0 (11:0)

U10 "B":

Prípravky MFZ KE - 12.kolo

FA Buzica - FC Košice "B" 11:2 (3:1) (góly: Nemčík, Papcun)

U9:

Turnaj JUVE CUP 2019 - 4.miesto (Mochnáč - Pihorňa, Plavnický, Hudák, Sabol, Sopko, Trnková, Bicák, Bukata, Petrigal, Lukčo, Sládik)

U7:

Turnaj JUVE CUP 2019 - 1.miesto (Šomjak - Turczyk, Olajoš, Polák, Schurger, Handlovič,  Dzúrik, Urban, Šimíček, Kornecký, Brenkus, Janke)

Najlepší strelec turnaja - Sebastián Turczyk (FC Košice) - 14 gólov



Výber z nášho e-shopu

Všetci spolu silnejší
  • Webex.digital